Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nálatok előny ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok előny ha egy lány Star wars rajongó, meg szeret gépezni, hasonlók?

Figyelt kérdés
Szóval ha hasonló mint általában egy pasi. Szereti a focit, a sci-fiket, akciófilmeket, videojátékokat néha megiszik veletek egy üveg sört. Meg hasonlók. Vagy az ilyen lányokra inkább csak mint haver gondoltok?
2012. febr. 18. 10:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
a focit kivéve a többi előny lenne, mint haver :)
2012. febr. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Hát nekem pont most van alakulóban egy pontosan ilyen lánnyal, aki mellette kedves, vicces és még gyönyörű is...

Néha várom mikor ébredek fel. :)

2012. febr. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A jó tulajdonságok pluszba adottak. Ezek mellett csinos, kedves, jó társaság stb. Én nem vagyok ilyen csak kíváncsi vagyok a véleményekre.
2012. febr. 18. 10:51
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha csúnya, akkor haver, ha gyönyörű, akkor meghódítanám.. :) Mert elég klassz csaj, ha még szép is.. :)
2012. febr. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha olyan teste van, mint egy svéd bikinimodellnek, akkor nyugodtan jöhet.
2012. febr. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Mert a férfiaknak a külső nem fontos. :D


(a sok nőket szidónak üzenem, hogy a külsőre hajtunk, ti meg nem, elvileg...)

2012. febr. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Izé... ezek nálam nem szempontok.. :D:D De nem kérdésben nem volt, hogy írjam le mi az... :D:D
2012. febr. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A tucatérdeklődési kör (sztarwarsz, akciófilmek...) tucatembert feltételez. Inkább érdekelje mondjuk a Szasszanida Birodalom, vagy az impresszionista festészet, úgy sokkal érdekesebb embert feltételeznék.
2012. febr. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
sört utálom, foci se a kedvencem... a többi pozitívum viszont
2012. febr. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 aszomszedneni ***** válasza:
pont valami ilyesmi csajt keresek :)
2012. febr. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!