Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valami megoldás egy összetett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami megoldás egy összetett problémára?

Figyelt kérdés

Én 20 éves vagyok , barátnőm 21, albérletbe lakunk, én állandó éjszakás műszakban vagyok tehét heti 5x 8 óra, ő kereskedelemben dolgozik tehát ő minden lehet csak éjjeles nem.Másfél éve járunk, de csak 3 hónapja vagyunk albérletben ebből, és kezd kikészülni hogy mindig egyedül alszik, meg hogy alig vagyunk együtt....

Én munkahelyet válatni nem fogok az tuti mert pénzben sem rossz, biztos munkahely, nem kell megszakadni stb. örülök hogy ilyen van, annak ellenére h ő azt szeretné h váltsak munkahelyet.Tehát hazajövök reggel 7-2 ig alszok, ő legtöbbször délutános tehát akkor ő ottvan velem de én alszok, akkor jó csak ha délelőttös, mert akkor a délutánunk szabad. Emellett sportolok is heti 2 szer már azért is utál hogy otthagyom őt egyedül... Nem hogy támogatna benne nem dohányzok nem iszok semmi káros szenvedélyem nincs. Elég durván össze szoktunk veszni mostanában de nagyon szeretem nem akarom h tönkremenjen a kapcsolatunk. Jól jönne pár tipp:)


2012. febr. 18. 12:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Akkor a hétvégéket együtt töltitek?Csak mert ha igen,akkor az még nagy szerencse.Sajnos ebből áll az élet,hogy az emberek agyondolgozzák magukat Mo-n...

Muszáj ezt elfogadni,és amikor van időtök egymásra,azt jól kell eltölteni együtt!Gondolj bele,van egy csomó ember,aki egészségügyben dolgozik...ők is éjszakáznak,sőt 24óráznak stb...

2012. febr. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem örülnie kéne, hogy van munkád már ez is tök nagy szó a mai világban. Meg tudom őt is érteni hogy zavarja hogy nem vagytok együtt. Nekem se lenne valami kellemes de meg kell érteni hogy most ez van. Egy ideig legalábbis biztosan. Az tök jó hogy nem költöd felesleges dolgokra a pénzed (cigi, póker hasonlók). De vele kell beszélned, nyugodtan nem veszekedve.
2012. febr. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!