Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Buta kérdés, de msn-en mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buta kérdés, de msn-en mennyi idő múlva válaszol a pasitok/csajotok?

Figyelt kérdés

mert nekem ált. 3perc-5perc.

és nagyon zavaró, h ott állok a monitor előtt és várom, mikor ír.

mikor megismerkedtünk, 6hónapja, könyveket lehetett volna nyomtatni, annyit beszéltünk.

mostanában meg már 10perc alatt beszélünk vagy 20sort.

aláírom h vannak barátai, egyértelmű, de akkor is zavar.

én 16l, a fiúm 17

sztetek? miért van az?


2009. jún. 4. 20:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Lehet mást is csinál, mint azt nézi. én pl utááálom a szerelmi életemet neten rendezni.
2009. jún. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

nem talizhatunk minden nap.

sajna nem:S.:S:S

ezért akkor marad a net...

2009. jún. 4. 20:37
 3/18 anonim ***** válasza:
sztem a fiúk annyira nem szeretnek regényeket irogatni sem msn- en , sem sms -ben ...inkább játszanak a gépen véleményem szerint:) szerintem próbálj meg túl lépni ezen ..:) ha élőben kedves veled és érzed hogy szeret akkor nincs baj:)
2009. jún. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

egyik barátom mindig regényeket írt, egyből válaszolt ha tehette, amikor a barátaival beszélt akkor is én voltam neki az első akinek válaszolt :)

de a mostani pasim az ilyen: 10 perc mire válaszol, mert másokkal is beszél meg netez közbe, ez van :/ nem vagyunk egyformák, de én neki egyből visszaírok...

2009. jún. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Persze, hogy az elején gyakrabban, többet írtok egymásnak, de az elején még ismerkedni kell... Mi is sokkal többet beszéltünk msn-en még anno, mert újak voltunk egymásnak. Mondjuk mi 10-15 másodpercenként válaszolunk egymásnak a válasz hosszától függően, első nekem az (és neki is), hogy neki válaszoljak. De nem beszélünk túl sokat, max. egy órát, úgyis együtt vagyunk egész nap.
2009. jún. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a véleményem hogy az msn-es beszélgetés is olyan mint a többi. Illik nem 10 felé figyelni, ahogy személyesen is zavaró ha a párod miközben beszélsz hozzá és csak testben van ott, így msnen is.


Annyival zavaróbb h nem tudod oldalba lökni, hogy légyszíves figyelj rám.


Érzésem szerint a tiszteleten múlik. Én akivel beszélgetek annak válaszolok, és egyszerre(pedig borzasztó gyorsan gépelek) nem írok 3nál több embernek. Ha többen írnak rám (mivel elég sok partnerem van és ritkábban vagyok fenn) akkor türelmi időt kérek míg egy másikkal befejezem. Mindent meg lehet oldani, ha akarja az ember. Ezt is. Még egyszer mondom tisztelet, ahogy ha telefonba beszélgetésnél, sem egyszerre 10 emberrel beszélünk, úgy itt sem.


Már csak azért sem érdemes mert 3-5 perc múlva már te is kedves kérdező elveszted a gondolatmenetedet, kizökkensz a beszélgetés ritmusából. Magyarul így valóban tartalmas csevegés nem folytatható. Én mikor úgy érzem kezd zavaróvá válni ez a "hatásszünet" akkor finoman (abszolút semmi lehurrogással, azt csak támadásnak venné) megkérem az illetőt hogy vagy figyeljen és tényleg beszélgessünk, vagy hagyjuk abba, és szóljon ha tényleg tud koncentrálni, és tartalmasan beszélgetni. Nekem az esetek túlnyomó többségében bejön, és veszik a lapot, nem szokott máskor baj lenni belőle. Van aki viszont nem, mert neki az a nagybetűs élet hogy egyszerre 5-10 emberrel is tud, és ez mennyire jó, mert ő népszerű (pedig nem ettől ;-)).


A másik lehetőség hogy annyit beszélgettek már msn-en, hogy nem tudtok tartalmas témákról, és a barátod azt unta meg hogy egymásnak mondjuk azt mondogatjátok hogy szeretlek, igen én is és kezdődik elölről. Ha ebbe a kategóriába tartozónak érzed a dolgot, akkor próbálj meg te is (meg kérd meg őt is) új tartalmas témákat bedobni a beszélgetésbe, minden bizonnyal csak a figyelmét kell felkeltened ;-)


Sok sikert!


21/F

2009. jún. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
nekem ugyan ez volt/van.régebben mikor még nem volt semmi, egész nyáron órákat beszéltünk.Aztán összejöttünk akkor többet találkoztunk mer megtehettük:) ,és később meg fúúú nagyon sokszor volt olyan,hogy rosszul esett,főleg ha olyat beszéltünk ami fontos volt és még akkor sem írt.volt egy párszor,hogy "beszóltam" vagy bedurciztam érte de annyi sokszor volt hogy a végén már nem is mertem mondani se mert ne legyek már a hülye liba h mindig hisztizek.meg mondta hogy ő nem oylan h csak ül a gép előtt és msn-ezik,meg nagyon szeret és elengedtem neki már h nem olyan hamar ír,inkább én is csinálok mást közben.régebben jobban zavart hogy emrt nem beszélgetünk,de azt mondta a barátnőm hogyha élőben megbeszélitek akkor úgy van vele hogy ne msn-en meg akkor nem marad semmi.és igaza van:)írtam egy kisebb regényt,de a lényeg hogy nyugi,ne vedd fel,nem azon a 3 percen múlik hogy szeret e;) fel a fejjel
2009. jún. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

nem veszi a lapot az a baj.

tudom, nem csak én létezek neki, de akkor meg ne csörgessen meg, h msnezzünk. de nem?

mert így marhára idegesítő.

aztán meg csak idegessé válok és csak hisztizek. utána meg vita....S

így is mindig én kérdek.

sztem ha nem kérdeznék, akkor nem is lenne besz. és én vagyok a lány. neki kéne az én kegyeimért leselkednie, de nem?

2009. jún. 4. 21:00
 9/18 anonim ***** válasza:
Nekem is a barátom 3-4 percre rá ír vissza. Régen ő is gyorsan válaszolt szinte rögtön. Most meg elég zavaró tud lenni, hogy én így is alig várom h feljöjjön msn-re és azonnal válaszolok, ő meg pár percre rá...na persze kiderül, hogy nagyban netezik, mivel csak este van ideje ezekre. De akkor is:S Engem is zavar...
2009. jún. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

20:53-as hozzászóló vagyok


Nyilván nem kérdez semmit, mert marhára nem figyel oda. Épp ezt mondom!


Rendben én is sok dolgot csinálok neten, de ha valaki fontos, akkor odafigyelek a beszélgetésre. Ugyanez vonatkozik az élőben lévő beszélgetésekre, és a telefonos kapcsolattartásra is!


Nekem az a véleményem hogy ülj le egyszer nagyon komolyan, és beszéld meg vele (nyugodtan használd az itteni hsz-eket is fel érvként). Ha ezután sem javul a helyzet, én a helyedben megkövetelném a tiszteletet. Mert itt kezdődik. Aztán ha itt nem tisztel miért tisztelne meg más helyzetben? Szóval szerintem igenis fontos, és harcolj meg a dologért.


Ha máshogy nem megy akkor mikor legközelebb felhív, hogy gyere, szólj neki előre: "Figyelj az a helyzet hogy én veled beszélgetni megyek fel. Ha tényleg van kedved hozzá akkor gyerünk, de ebben az esetben kérlek figyelj rám és beszélgessünk is ne csak egyoldalúan én foglalkozzak a dologgal! Ha ezt nem tudod teljesíteni, akkor pedig inkább ne dumáljunk most, kivárom amíg megfelelően "kiéhezel" és tudunk lényegesen jobb csevegést folytatni."

Én még azt is hozzátenném hogy nem azért fogok lelépni, mert haragszom rád (nehogy sértődés szagot érezzen annak nem fog engedni, ezért fontos hogy tisztázd ez nem hiszti, komoly probléma), hanem azért mert ez így nem túl tartalmas, csak rabolja az időmet (egyébként tényleg, ha belegondolsz mindez élőben 1-2 perc alatt lezajlana, amire fenn vagy órákat, mert olyan ritkán ír).


Hidd el eljön még az idő, amikor belátja és bocsánatot fog kérni a bunkóságáért (ha van egy kis esze, és megfelelően kiéhezteted), és legközelebb tisztelettudóbb lesz Veled ;-)


21/F

2009. jún. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!