Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért tette ezt velem? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tette ezt velem? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

A barátommal 3 hónapig voltunk együtt. Nem volt felhőtlen a kapcsolatunk, de én tudom, hogy szeretett és én is őt. Tulajdonképpen sok közös van bennünk, így jó párost alkothatnánk. Az az igazság, hogy én az elején (tudom, nem sok idő a 3 hónap) nagyon bizalmatlan voltam, nem tudtam, hogy mit akar tőlem, úgy éreztem, hogy ő többet érdemel. De ő ilyenkor csak kinevetett, és próbált megnyugtatni… Aztán hirtelen minden más lett. Sok problémája van, de mondtam neki, hogy ez engem nem ijeszt el, segíteni akarok. Fordult vele egyet a világ. Kegyetlen lett velem. Azt mondogatta, mondogatja, hogy öngyilkos akar lenni, nincs értelme az életének. Azt mondta, hogy engem sem szeret, nem tud nőt szeretni, és takarodjak az életéből. Én nem ezt érdemlem. Talán még nincsen túl az exén, aki nagyon csúnyán elbánt vele. Így akar visszavágni? Engem tesz tönkre? Tudom, hogy ez neki nagyon nehéz, de nem engedi, hogy segítsek. És ami a legjobban fáj, (mert én is vagyok olyan önző, mint ő), hogy így dob el magától, semmibe vesz. Tönkre fogok így menni. Soha többet nem fogok így megbízni senkiben, és szeretni sem fogok. Mit tegyek? Én szeretem őt. De ha nem is szeret, nem akarom, hogy így legyen vége. Adjak neki néhány hetet, és keressem?

(Sajnálom, ha hosszú és értelmetlen, de muszáj volt kiírnom magamból egy részét.)


2012. febr. 18. 22:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Írd le nyugodtan a többit is, szívesen vesszük nyugi. :) Szerintem ne nagyon hanyagold őt, érezze, hogy vele vagy, majd talán picit felenged így, tarts ki, legyél erős.
2012. febr. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én kitartok. De már lassan a szánalmasság határát súrolom. Írtam levelet, amit elmondása szerint megsemmisített. Sms-ket. Felhívom, de ma fel sem vette. Ma órákon át vártam rá, de nem jött el. ...
2012. febr. 18. 22:57
 3/8 anonim ***** válasza:
Talán valami nagyon komoly dolgog lehet. Vigyázz ne hogy kárt tegyen benned. Az ex, hát, ha az elején ő győzködött, nem hiszem, hogy miatta lenne. Munka helyén minden oké? Dolgozik?
2012. febr. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Egy ideje nincs munkája, de már folyamatban van egy. Nagyon emészti magát mindenért. A múltban történtekért.És azt is bevallotta, hogy szeret szenvedni.
2012. febr. 18. 23:11
 5/8 anonim ***** válasza:
Érdekes, nincs munkája, gondolom eltartják azért és lehet ezt nem jó szemmel nézik. Viszont, az ilyen szenvedős embereket sosem értettem, miért nehéz élni? Talán mégis csak hagyd, majd szól, de nekem mondjuk jól esne ha tudnám, hogy számíthatok valakire, de ezt szerintem tudja, szóval nyugi, ha lesz elfoglaltsága, talán jobb színben lesz.
2012. febr. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem tartják el, szóval ez nem lehet baj. Köszönöm a válaszaidat. Utoljára azt írtam neki, hogy ha nem keres, én idővel fogom, és ha készen áll, beszélni akarok vele. Azt sem akarom, hogy zaklatásnak tűnjön, amit csinálok, hiszen végül is kidobott... De megérdemeljük, hogy ne így legyen vége. Szóval gondolod, hogy jó lesz, ha adok egy pár hetet neki, és aztán megkeresem?
2012. febr. 18. 23:24
 7/8 anonim ***** válasza:
Értem. Szívesen, szerintem annyit mindenképp, mert ha esetleg eszébe jut, hogy azért mégis csak ő tepert utánad, még eszébe juthat, hogy talán vissza kéne csinálni, de azt ne hagyd, hogy beléd törölje a lábát, ha nem látsz rajta megbánást, hagy a sunyiba.
2012. febr. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mindenképpen keresni fogom, mert én szeretem. És ha már nem is akar, akkor sem vethet véget kettőnknek így. Köszönöm még egyszer.
2012. febr. 18. 23:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!