Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlságosan szeretem a nőket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlságosan szeretem a nőket és ezzel elrontom a kapcsolataimat! Mit tehetnék ez ügybe? Többi lent!

Figyelt kérdés

Nos az a helyzet hogy imádom a nőket és most ez nagyképűen fog hangzani de ők is engem,egy ideig..a bajom az hogy hamar leszek szerelmes és nem tudom magam vissza fogni és nem kimutatni a szerelmemet és azt hogy már szinte rajongok egy nőért és az elején élvezik és tetszik nekik de egy idő után elkezdenek fuldokolni és mintha menekülni akarnának.Amúgy hűséges típus vagyok soha nem csaltam meg senkit,de ha egyszer valaki tetszik akkor nem kímélem az ostromtól:),az elején tetszik nekik de aztán utána már nem annyira.A szexet is szeretik velem,a barátnőm most azért panaszkodik mert nagyon heves vagyok az ágyban.Erről sem tehetek.Ha Kívánom őt akkor kívánom,nem tudok mit csinálni.Mit ronthatok el vajon?Első sorban hölgyek válaszát várom.


27/F


2012. febr. 14. 15:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem a szerelem nálad birtoklási vágyban telljesül.

Keress fel egy pszihológust, majd ő segít!

2012. febr. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

ma 15:29


nem nem vagyok birtokló egyáltalán,nem tekintetem egy barátnőmet sem tárgynak.nem tudom ezt miből szűrted le..vagy miből jött neked ez le?

2012. febr. 14. 15:31
 3/21 anonim ***** válasza:
A megfojtásból. Sajnálom, ez az első ami eszembe jut. Volt ilyen pasim, még tini koromban, hogy minden szabadidőmet rá kellett szentelnem, még a tankönyveimre is féltékeny volt.
2012. febr. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Aranyos dolog ha elmondod neki, hogy nagyon szereted, és nőként bánsz vele, és inkább ilyen legyél, mint hogy megüsd, vagy bántalmazd őket, de nagyon meg sem kell folytani a szereteteddel, mert egy idő után azt fogja hinni, WC-re se mehet majd el nélküled, vagy ha túl gyors vagy az égyban ahogy írtad, az lehet számára kellemetlen, beszéljétek meg kinek mi a jó, mert én értem, hogy vágysz rá, de lehet azt normálisan is : ) Sok sikert! 14L
2012. febr. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

*ágyban Bocsi!

14L voltam

2012. febr. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Több ponton.

Attól, hogy szereted a nőket, még nem biztos, hogy jól szereted őket. Rosszul szeretni is lehet, attól meg az ember menekül, ahogy tapasztaltad is.

Ha igazán szeretsz valakit, akkor nem úgy szereted, ahogy NEKED jó, hanem úgy, ahogy NEKI jó. Nem szeretni nehéz, hanem JÓL szeretni nehéz. Mindig figyelembe kell venni, mi jó a másiknak. (És persze ennek kölcsönösnek kell lenni.)

Te viszont nem veszed figyelembe, csak megrántod a vállad, hogy sorry, ilyen vagy, mit csinálj. Mit csinálj? FIGYELJ ODA A NŐRE. Ha a barátnőd "panaszkodik" - te írtad, nem én, akkor nem hinném, hogy annyira tökéletes neki, ahogy te hiszed. Ha nekem jó valami, nem szoktam panaszkodni...


Nagyjából ennyi.


Van egy másik lehetőség is, keresel egy olyan nőt, akinek pontosan erre a hevességre és udvarlásra van szüksége. De szerintem ez a nehezebb verzió.

2012. febr. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Nincs birtoklási vágyad,ennyiből biztos nem lehet leszűrni,szóval az önjelölt pszihiáterek menjenek csak a pi....


Nem kell megfolytani a nőket a szereteteddel és ennyi. Elég ha csak bevágódsz náluk,az tetszik nekik egy darabig aztán megunják,mert még rajtad kívül van 5 másik aki ugyanúgy teper feléjük. Én mondjuk nem aláznám meg magam ennyire,mert szerintem ez egy kicsit az-egyfolytában a hátsó felüket nyalod. Bár az sem mindig működik ha abbahagyod,mert akkor meg úgy gondolja,hogy van 5 másik aki rajong érte és inkább azt választja aki kinyalja a hátsó felét. Embere(nője) válogatja melyiket fogod éppen ki.

2012. febr. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

ma 15:33


félre érted,nem vagyok beteg féltékeny állat és nem is korlátoztam senkit és nem is várom el hogy mindig velem legyen és hogy csak is nekem éljen.hanem arról van szó hogy túlságosan szeretem ennyi.nem tudom ezt másképpen kifejteni.szeretem kényeztetni dolgokkal és szeretem szeretgetni:D

nem tudom ezt másképpen elmondani.

2012. febr. 14. 15:39
 9/21 anonim ***** válasza:

pi..be nem óhajtok menni. Mint mondtam, ez az első ami eszembe jut. Rossz tapasztalat.

Sajnálom.

2012. febr. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

a lényeg az hogy oda vagyok érte és ez már egy éve így van és semmi nem változott bennem azóta,másra rá sem tudok nézni és nem is akarok.egyszerűen imádom és nem tudok ellen állni annak hogy ezt ne mutassam ki és ne kényeztessem.

amúgy első köszönöm hogy elmegyógyintézetbe akarsz küldeni mert jobban szeretek mint az átlag férfi..sok nő örülni ha a férje verés helyett inkább így bánna vele.ne fél sokan vissza is sírták hogy kár volt szakítani.

2012. febr. 14. 15:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!