Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottam barátommal mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam barátommal mert nem érzem, hogy szeretem de hiányzik. Holnap találkozok exxemel és?

Figyelt kérdés

Nos tegnap szakítottam barátommal,mivel nem érzek iránta szerelmet,de hiányzik és sajnálom.Ő jön,keres meg minden.Alapjáraton rendes ember,figyelmes de kicsit mogorva.Holnap találkozok az exemmel,és szerintem meg történik az ami ilyenkor szokott,de viszont tökre élvezném és a lelkemnek jót tenne ha megcsalhatnám a mostani pasimat,legalább elégtételt vennék a sok szenvedésért amit az exem okozott akivel találkozok.Na most én tudom,hogy ha holnap meg történik a szexus,tuti lesz folytatása de a mostaninak nem akarok olan fájdalmat okozni hogy más miatt hagyom el.Lehet le lotyózni stb....tudom,hogy hülye vagyok meg ilyenek de most ezt érzem.Nos normális vagyok?:):):)

Js és még annyit,hogy az ex engem tönkre tett lelkileg,és még ezek után találkozok vele.Esküszöm én teljesen beteg vagyok.Mindezt úgy teszem,hogy nem kis tini pina vagyok.


2012. febr. 19. 13:23
 1/10 A kérdező kommentje:
Komolyan saját magamat kinevetem a kérdés olvasása közben.
2012. febr. 19. 13:24
 2/10 Macs1209 ***** válasza:

Ne találkozz senkivel. Bosszúállás kicsinyes. Amúgy

neked egy normális barát/barátnő kellene, és akkor

nem kattognál ilyeneken. Mert ha így csinálod, nem

mondhatnám, hogy teljesen 100-as vagy...

2012. febr. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Te a tipikus kalandor kategóriába tartozol! Szegény Nagyim mindig azt mondta erre :

-Kell a jó?

-NEM !

-Kell a rossz??

-KELL!!

Majd rájössz ,hogy mit veszítesz ! Egyébként ,ha van egy kis emberi érzés benned nem hülyíted, a rendesebbik fiút Ne tedd tönkre! Ismerem a fajtádat. Te vagy az ördög!!!!

2012. febr. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Js és a volt exeimet sem tudok rendesen elengedi,komolyan tiszta beteg vagyok.Lehet épp azért,mert annyit szenvedtem már....
2012. febr. 19. 13:30
 6/10 anonim ***** válasza:
Gyermekkori trauma??
2012. febr. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

És mikor engem tönkre tettek??? az nem volt baj mi??


Amúgy meg tudom hogy, a rendesebbik fiú sem lenne kegyelmes hozzám fordított esetben.

2012. febr. 19. 13:32
 8/10 A kérdező kommentje:

Lehet trauma nem tudom


Mindenki aki hozzám közel áll alkesz,agresszív patkány minden minden rossz.

2012. febr. 19. 13:33
 9/10 anonim ***** válasza:
A megoldás az ,hogy teljesen kerek legyen a repertoár, Hogy te pedig Qrva leszel!! Pff kiezte??
2012. febr. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
OSTOBENKÓ Q*VA!!!
2012. ápr. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!