Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális dolog, hogy miután szakítottam utána megutáltam de nagyon?

Figyelt kérdés

Most nem egy emberől van szó, hanem többinél is ez volt. Miután már nem voltam vele, utáltam látni, hallani a hangját, találkozni vele, de nagyon. Pedig nagyon szerettem akkor amikor még együtt voltunk.

Ez normális?


Csak mert, annyi ismerősöm ha találkoznak elbeszélgetnek arról, hogy hogy vannak, meg mi történt velük.

.

Na én ilyet sose tudnék csinálni. Még köszönni se bírok neki.


Ez normális reakció?


2012. febr. 16. 18:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy és mi az oka a szakításnak és mit érzel?
2012. febr. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, ö szakitott veled, azért utálod , mert nem kellettél neki. Ez addig tart, amig te is ki nem szeretsz belöle igazából. Utána jön a közönbösség, vagy a barátság.
2012. febr. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
közömbösség*
2012. febr. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 aszomszedneni ***** válasza:
attól is függ , hogy miért szakítottatok ? de normális esetben a viselkedésed abnormális ;)
2012. febr. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen ez normális!

Tapasztalatból mondom ugyanis én is így vagyok majdnem az összes exemmel.

Szóba se állok velük de még a suliban se köszönök nekik meg semmi.

2012. febr. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Normális, de valami ultra primitív ösztönemberre utal.

Szerintem ezen próbálj változtatni, mert igen bunkó viselkedés. És nem igaz, hogy nem tudsz változtatni...

2012. febr. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, h normàlis dolog e, de nem vagy egyedül... Èn is utàlom az exem, hànyingerem van ha csak meg làtom, ha beszélnek róla, a jó Isten bocsássa meg de utàlok, gyülölök mindent ami vele kapcsolatos. És én hagytam el...mondjuk meg volt rá az okom.
2012. febr. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Normalis, en is utalom az exe, en hagytam el szinten, mert ossze vissza megcsalt, becsapott, atvert, megalazott es nagyon megbantott. Szarul vagyok mar honapok ota, fura erzes, de soha tobbe nem tudnek vele lenni, undorodom tole es neha meg sajat magamtol is hogy egy ilyen senkihazinak hittem es ennyire rosszul valasztottam, es hogy nem vettem eszre a dolgokat. Utalom ot es sokszor kivanom hogy visszakapja, de ezt majd a sors eldonti. En nem csak hogy utalom ot, hanem GYulolom!!! es mar fel eve, es meg veletlenul sem lett kisebb a gyulolet iranta, hiaba mulik az ido.

Tudom, ez nem jo, de ezt erzem, nem tagadhatom. Meg sem erdemelt engem, ott ba..tt ki velem ahol csak lehetett es nekem meg csak az eszembe sem jutott hogy ilyenre gondoljak. Alapbol a jot keresem az emberekben, azt probalom bennuk erositeni, de ujabb csalodas, sok a szar ember!

nem vagy egyedul, en is gyulolom az exem!

2012. ápr. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!