Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti láttok esélyt rá, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti láttok esélyt rá, hogy újra tudnánk kezdni a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Az az igazság,hogy mindent én rontottam el.Nem szépítek semmit:lassanként bejött egy új kapcsolat az életembe,és ezért otthagytam a barátomat.(Noha nagyon-nagyon nehezen)Rettenetesen megbántam,ennyire még soha semmit,és csak rosszabbítja a dolgot,hogy az exem szívfájdalom nélkül békülne,ha arról van szó.Ez mindig azt juttatja eszembe,hogy mennyivel jobb ember nálam,hogy még ezt is le tudná nyelni,és ilyenkor nagyon gyűlölöm magam.Tudom,ha újra összejönnénk,boldog lennék ugyan,hogy megint velem van,de utálnám az érzést,amit az váltana ki,hogy a barátomnak viselnie kéne azt a súlyt,hogy egyszer elcsábultam..

Fogalmam sincs,mit tegyek.Bárcsak ne történt volna meg ez az egész,soha nem ismertem nagyszerűbb embert a volt barátomnál,mindenkinél nagyobbra tartom,és azért különösen nehéz ez a helyzet,mert én se,és ő sem egy átlagos figura.Tényleg,kérlek szépen titeket,adjatok tanácsot,mert ez az állandó sóvárgás utána már teljesen kikészít!


27/N


2012. febr. 19. 14:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

pfff huu de bírom ezt a szánalmas dumát,ilyen olyan fantasztikus embernek tartom de azért félre kefélek...szánalmas vagy!!

de hogy adjak tanácsot is fikázás helyett én azt mondom próbáljátok meg,ha ő megbocsájtott neked akkor egy próbát megér,de annak ellenére hogy megbocsájtott azért egy jó ideig benne lesz és csak lassan fog kikopni belőle és bízni benned.nézd ha szeretitek egymást és úgy érzed hogy többé nem fordul elő ilyen és tudsz parancsolni az ösztöneidnek akkor menjél vissza hozzá,de csak is akkor ha biztos vagy abban hogy őt akarod,nem hinném hogy szüksége van még egy félre kúrásra..szóval csak akkor menjél vissza ha tényleg őt akarod.

2012. febr. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Akarja, akarod.. Mit keresel még a gép előtt? Menj és hódítsd vissza! :)
2012. febr. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Amikor a szuleim fiatalok voltak anyukam egyszer felrelepett.Ezt veletlenul tudtam meg mert edesapam megorizte azt a bocsanatkero levelet amit anyum irt neki es en veletlenul rebukkantam.Sokkolt picit de megertettem hogy ilyesmi elofordul.

Megbocsajtott neki.Mi lett az eredmenye?En;meg a testverem.

Soha tobbet nem szakitottak.

2012. febr. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Első válaszadónak:

Hát,az is elég szánalmas,ahogy te írsz,de mindegy,ezen nem fogom felhúzni magam.Nem vagyunk egyformák,ezért valaki képes élete végéig megállni,hogy soha senkire rá se nézzen a párja mellett,valaki pedig gyengébb,és nem tud ellenállni.Én nem tagadom,hogy ezen a téren volna még mit tanulnom,de te nyugodtan,gondolkodás nélkül szólj le mindenkit,aki olyan,mint én!


Második válaszadónak:

Aranyos vagy,hogy ezt írod,csak épp az a baj,amit fent is leírtam,hogy nem tudom,hogy képes leszek-e megbirkózni a lelkiismeret-furdalással..


Harmadik válaszadónak:

Talán a te válaszod volt a leghasznosabb.És itt igazából már majdnem le is lett írva,hogy nem csak a párunknak kell megbocsátani,de nekünk saját magunknak is.Azt hiszem,nekem még ez nem sikerült eddig.És sajnos hajlamos vagyok olyanra is,hogy tudom,mit kéne tennem,mégse teszem meg,mert félek..

2012. febr. 19. 14:27
 5/11 anonim ***** válasza:

ma 14:27


igen kedves kérdező szinte gondoltam hogy én leszek a szemét,mert nem adtam neked igazat és nem babusgattalak és mondtam azt hogy hát persze egy mindenkinek belefér.innen látni hogy tényleg gyenge vagy mert egyből támadásnak vetted hol ott az igazat írtam,persze nyílván neked az most hízelgett az utolsó válaszba és kicsit csillapította a lelkiismeretedet hogy nem csak te vagy egyedül hűtlen és gyenge jellem...

te kérdezted én válaszoltam és elmondtam a véleményem.ha nem tetszik a válasz akkor nem tudom miért teszel fel kérdést.tudod ha felteszel egy kérdést akkor arra is számítani kell hogy nem fogja mindenki azt mondani hogy igen gratulálok egyszer még belefér.nálam nem fér bele bocsi,én férfi létemre egy barátnőmet sem csaltam meg soha.pedig lett volna számtalan lehetőségem.az hogy meg elcsábulsz nem hiszem hogy ez volt az első eset...

nem értem miért nem lehet ellen állni amikor van valakid??miért nem elég egy f.asz??szánalmas vagy akkor is.ennek ellenére kívánom hogy legyetek boldogok és azt is kívánom hogy tedd boldoggá ha vissza mész és ha valaki meglibegteti előtted a mézes kukit akkor ne csábulj el!erősítsd magad!sok sikert nektek!

2012. febr. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Utolsónak:

Most komolyan.Olvasd már vissza,hogy hogy írsz!Még ha azt is gondolod a másikról,amit,le lehet írni normálisan,még úgy is,hogy sértő legyen.Az a szó,hogy szánalmas,egyszerűen banális,nem tudok mást mondani rá,és nem értem,miért használják olyan gyakran,és szinte mindenkivel szemben,amikor dühöt éreznek.Nem is tudtam komolyan venni most sem.Egyszerűen a stílusod,az egész,ahogy megnyilvánulsz,nagyon köpönyegforgató és röhejes.

Szóval erre vágtam vissza,nem magára a bírálatodra.És igen,tudom -de le is írtam-,hogy van mit tanulnom a hűség terén.Egyszerűen csak megbántam,amit tettem,és nem,nem sokadjára,hanem először és utoljára.Szeretem a volt barátomat,és ha nem kaphatom vissza,hát ez lesz a legméltóbb büntetésem azért,amit tettem.De nagyon szeretném,ha nem így lenne...

2012. febr. 19. 17:11
 7/11 anonim ***** válasza:

ma 17:11


a stílusról annyit hogy direkt írtam így kedves kérdező és nem finomkodva így talán hatásosabb neked.Vedd ezt építő jelleggel,mivel a hasonló gondolkodású emberekre mint te nem lehet másképpen hatni.miért kellene olyan hangnemben írnom és úgy mintha éppen buliról lenne szó,az én szememben a megcsalás az egyik legnagyobb vétek és árulás amit egy kapcsolatban el lehet követni.De te ezt nem tudhatod hogy milyen amikor a szerelmed,szeretted elárul téged,mert elárul,fogalmad sincs róla hogy mi játszódik le a megcsalt félben amikor megteszi vele ezt valaki,ha téged is esetleg megcsaltak akkor tudhatnod kellene,ha nem csaltak meg akkor nem kívánom hogy átéld azt az érzést amit ilyenkor érez az aki téged annyira szeret!sajnálom nekem ez a véleményem és nem tudok finoman szólni az ilyenekhez.ennyi.plusz tudod hogy ő nála jobb és rendesebb embert nem találsz,talán a tenyerén is hordoz és te meg átvered,megalázod,megsérted férfi mivoltában.még is hogyan kellene reagálnom?jaj de ügyes ez kedves kérdező és tapsolni kell hozzá és sajnálni?igen meg esik az ilyen aláírom,de mivel itt a lényeg pont azon van mert leírtad,hogy nem egy váratlan részeg buli utén történt meg a dolog,az még érthetőbb is lenne,de te azt írtad hogy szép lassan befolydogált egy másik az életedben...és ez a gusztustalan hogy lett volna idpd még vissza fordítani a helyzetet mert nem egy hirtelen fellángolás volt ahogy te mondtad.mindegy én kívánom azt hogy legyetek boldogok újra és tudjátok megbeszélni a dolgokat és a párod mielőbb tegye tól magár rajta.de ne haragudj én akkor sem tudok egy ilyen kérdést szó nélkül hagyni és nem felháborodni.

2012. febr. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

a kérdésedre a válaszom,igen látok rá esélyt ha tudod magad türtőztetni és nem kívánod meg megint más farkát.:D

és ha a barátod eltudja neked felejteni ezt a megbotlást,de én csak akkor javaslom hogy vissza menjél ha tényleg őt akarod és nem engeded megint hogy becsordogáljon még egy dákó az életedben.sok sikert!

2012. febr. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Komolyan behalok rajtad. :)Most már ugyan jobb volt a megnyilvánulásod,de még mindig sok a trágár szó:f*sz,dákó,..stb. Szerintem te egy intelligens ember vagy,mégis lealacsonyítod magad azoknak az embereknek a szintjére,akik általában a GYik.hu-n kommentálnak.Egyébként,igen,csaltak már meg engem is,nagyon nem jó érzés,és én se szeretném átélni még egyszer.De tudod mit?Nem vitatkozom tovább.Azt hiszem,neked van igazad:egy igazi f*sz vagyok...
2012. febr. 20. 10:40
 10/11 anonim ***** válasza:

ma 10:40


Nem kérdező te nem f.asz vagy,hanem egy igazi f.asz imádó kis pu.ncika.:D

2012. febr. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!