Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már valaki úgy, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valaki úgy, hogy nem tudott választani két nő között. Az egyik egy hosszú 7 éves kapcsolat a másik most alakult ki. egy pár hónapja. Lehet olyan, hogy szeretem mindkettőt?

Figyelt kérdés

2012. febr. 19. 19:29
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, két alakuló kapcsolatnál ég el tudom képzelni, egy bizonyos pontig, de igazán szeretni nem lehet 2 nöt, tapasztalat.


35/F

2012. febr. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A másodikat válaszd! Ha az első nő mellett beleszerettél egy másikba, akkor nem szeretted igazán!
2012. febr. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Két pasi között voltam ugyanígy, mint most te és egyiket sem választottam, ez így tiszta.
2012. febr. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
és mennyi időbe telt mire választottál?
2012. febr. 19. 19:55
 5/9 A kérdező kommentje:
Mármint, hogy ugy döntöttél egyik sem
2012. febr. 19. 20:04
 6/9 anonim ***** válasza:
2-3 hónap alatt untam meg az egészet, és már kezdett elegem lenni magamból, és a lelkiismeretem nem hagyta hogy válasszak.Nagyon fájt, de túléltem :) Az akkori párommal 5 évig voltam
2012. febr. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
A hét éves kapcsolat nem véletlen nem működött szerintem. Szerintem adj esélyt a másik lánynak.
2012. febr. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
szerintem a 7ev az 7 ev.es az elejn biztos minden szep volt ugy ahogy ezzel a masik lannyal is lessz,de ha 7 evet lehuzol ezzel is es jon egy masik?minden kapcsolat egyhanguva valik egy ido utan,de azert nem kell masik utan nezni hanem rendbe kell hozni azt a kapcsolatot aki melleted volt 7 evig.nem szabad eldobni valakit aki meletted volt csak mert beleszerettel valaki masba.lehet hogy csak fellengolas.
2012. febr. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
es nem is szabadott volna esely adni egy masik kapcsolat kialakulasara,csak mikor mar elhagytad a masik not.
2012. febr. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!