Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy boldog kapcsolatom lehessen? (elég hosszú, bővebben lent. )

Figyelt kérdés
Kiskoromban nagyon visszahúzódó voltam,sokat bántottak piszkáltak,mindig céltábla voltam.Később a középiskolában úgyszintén bántottak,mert ott meg rosszul tanultam,meg kinéztek maguk közül és kiutáltak,mert nekem volt pénzem,meg finom kajákat vittem suliba,meg márkás cuccokba jártam,és azt gondolták h én felsőbbrendűnek érzem magam,pedig nem volt így,egyszerűen csak nekem ilyen szokásaim voltak és kész.A tanárok is folyton bántottak,nagyon rosszul esett.Mert én soha nem bántottam senkit,csak a személyiségem provokálta őket,meg maga az iskola nagyon szigorú és kemény volt,konzervatív,és csupa nagyokos járt oda,akik utáltak engem,és ők voltak többségben.Maximum 3 barátom volt összesen 18 éves koromig akikkel jóban voltam.De nagyon sokat szenvedtem,mert folyton a bántást kellett megtapasztalnom:(.Na és most,hogy már egyetemista vagyok,teljesen megváltozott az életem,kemény személyiségfejlődésen mentem keresztül,a világ egyszerűen kinyílt előttem,én is megnyíltam,és épp ellenkezője vagyok a korábbi énemnek,és azt tapasztalom,h az emberek nem bántanak,sokkal kedvesebbek velem,sokkal több barátom van,új életet kezdhettem...,és a szerelem is rám talált.Ugyanis van egy csodálatos lány.Ő az első olyan lány,akit igazán szeretek,és azért szerettem belé,mert észrevettem,h Ő kedves velem,és akármilyen hihetetlen,én ilyet még nem tapasztaltam.Tényleg oda vagyok érte,csak az a baj,h a túlzott szeretethiány miatt(a sok bántás miatt), túlságosan is,és mindent megtennék érte,de azt hiszem ez túl sok Neki,mert még nem járunk,de nagyon jól elvagyunk egymás társaságában én többet szeretnék,és lehet h Ő is,de félek,nem akarom elijeszteni a túlzott szeretetemmel,nem merem még bevallani Neki,h szeretem,hogy közeledhetnék finoman hozzá?Érzi már,hogy szeretem,de nagyon fontos Ő nekem,túlságosan ragaszkodom hozzá,mert nekem ilyenben még nem volt részem,h szeressenek(voltak már kapcsolataim,de azok felszínesek voltak,csak az anyagiak miatt kellettem nekik).Amúgy Ő ezeket a dolgokat nem tudja rólam,én mindig pozitív és vidám vagyok a társaságában,nem akarom a régi rossz dolgokkal fárasztani,élvezem h Vele lehetek,de hogy lehetne ebből kapcsolat...?(mindig mosolygok,mert boldog vagyok ebben az új helyzetben,de legbelül sírok a régi sérelmek miatt...)Félek szerelmet vallani,mert ha elijesztem,az nagyon fájna,hogy tehetném meg mégis?
2012. jan. 26. 12:57
1 2
 1/12 Macs1209 ***** válasza:
Legyél őszinte :) Ha ő rá vártál, akkor meg fog érteni.
2012. jan. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Ezeket a dolgokat így nem akarom elmondani Neki,túlságosan fáj,erről képtelen vagyok beszélni,még leírni is nehéz volt.

Szerelmet meg nem merek vallani Neki,félek a kudarctól,túlságosan nehéz életem volt eddig,így nem akarom elveszíteni. Ő meg nem érti,h miért szeretem ennyire,miért ragaszkodom ennyire hozzá,mert ez bizony már feltűnt neki.

2012. jan. 26. 13:10
 3/12 Nazira ***** válasza:
Elhívni vacsizni v vhova és mutatni felé, h több mint barát ne féljél tőle mert ha te is tetszel neki akkor lehet elszalasztod a várakozással.
2012. jan. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Macs1209 ***** válasza:
És marad így minden, múlnak a hetek, hónapok, összejön egy sráccal, majd a képedbe vágja, hogy "azt hittem, te kérdezed meg, hogy járnék-e veled"... Ha erre a képre vágysz, akkor ülj tovább és ne lépj. Bocs, de így őszinte.
2012. jan. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Csak hívd el kettesben találkozni!Mondjuk egy hangulatos kis helyre vacsorázni.:)

Ebből már tudni fogja.Nem kell szerelmet vallani.Csak haladj normális tempóba.

Gondolj bele,hogy egy embert mekkora sokként ér,ha valaki csak simán szerelmet vall neki.

Hívd fel, mond, hogy rágondoltál éppen és nincs-e kedve eljönni veled vacsorázni valahova.

2012. jan. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Te lelki sérült vagy, ez nyilvánvaló, de most megjátszol egy vidám, kötetlen, laza srácot a lánynak, ami persze nem tudatos, csak ő nem látja a mélyen megbúvó sebeket, amik őrölnek. És nem látja azt sem, hogy te úgy fogod szeretni, hogy majd megfojtod a szereteteddel, követelőzni fogsz és a fejére nősz.

Nem biztos, hogy jó megoldás volt eltitkolni előle a múltadat és azt, hogy ez mit okozott nálad, mert a lány, ha esetleg beléd szeret, akkor abba a fesztelen, vidám fiúba szeret majd bele, akinek hisz.

És amikor kiderül, hogy milyen is vagy valójában, akkor lehet, hogy elhagy. Mert valljuk be, a lelki sérült srácok nem annyira vonzóak.


De mindenképpen kockáztass, először barátként avasd be a lelked bugyraiba, majd ha látod, hogy elfogadott úgy is, a mély érzelmekkel, sebekkel, az igazi személyiségedet is szereti, akkor lehetne megkérdezni, hogy lenne-e kedve más szintre emelni a kapcsolatotokat.

2012. jan. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Még egyszer hangsúlyozom, hogy addig, amíg nem ismeri az igaz arcodat, ne hívd el randizni, ne mozdulj rá, ne akarj vele járni. Mert ha a kapcsolatban hullik le a lepel a lelkedről, akkor lehet, hogy becsapva érzi majd magát, olyannak már nem is szeretne.

Ne játszd meg magad, ne erőltess magadra szerepeket.

Ha barátként megértőnek mutatkozik, elmondod neki, hogy hogy jutottál el idáig, min mentél keresztül, akkor továbbléphettek és szerelmet vallhatsz neki.

2012. jan. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg van-e valaki az életében, tetszik-e neki bárki.
2012. jan. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igazából tényleg nincs senkim:( csak Ő van nekem, szüleim már több mint egy éve külföldön élnek, testvérem nincsen. Egyedül benne látom a reményt,ezért is nehéz nagyon ez. Már szinte megszokott nekem a magány.
2012. jan. 26. 17:23
 10/12 A kérdező kommentje:
A pénzem ,a kocsim,a bankkártyám...ezek azok a dolgok amik eddig a lányoknak kellettek. De Ő valahogy más...
2012. jan. 26. 17:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!