Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért történik ez velem? Már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért történik ez velem? Már nem tudom mit akarok.

Figyelt kérdés

Lassan 2 éve vagyok együtt a párommal,fél éve élünk együtt.

A problémám az,hogy nem bókol nekem soha,csak rosszat hallok tőle.

Mindenért kritizál és engem hibáztat.

Hétvégén pénteken mindig elmegy a haverokkal bulizni olyankor én itthon vagyok.

Szombaton mindig közösen megyünk bár ezt nem lehet így nevezni.

Egész este levegőnek néz,nem szól hozzám,elkerül mindenkivel foglalkozik csak velem nem.

Csak akkor jön oda hozzám ha haza akar jönni...

Itthon meg mintha mi sem történt volna.

Próbálom vele megbeszélni a problémákat de még akkor is engem állít be hülyének és nem hallgat meg.

Már 2 hónapja próbálom rávenni hogy hallgasson meg és változtasson mindhiába...

Nagyon szeretem őt,de ez így nem mehet tovább.

Fiatal vagyok még,nem tudom mi tévő legyek félek,hogy olyan emberre pazarolom az életem aki nem becsül meg.

Próbálok mindent jól csinálni de csak a rosszat kapom.

Megfordult a fejemben,hogy kilépek a kapcsolatból de félek.

Még mindig hiszem,hogy megváltozik....

21/L és 29/F


2012. febr. 19. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Te is egy vagy a "kiskutyának" tartott barátnök közül, találd meg azt aki tényleg szeretni is fog, biztos hogy van olyan.
2012. febr. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A férfiak abban reménykednek, hogy a nő nem változik.

A nők abban, hogy a férfi megváltozik.


Hát, mindenki beszopta.

2012. febr. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha ezt próbáltad már megbeszélni vele, de nem értett belőle, akkor szerintem itt az ideje a sarkadra állni és döntés elé állítani, hogy vagy változik egy kicsit a kedvedért, akarom mondani, nem néz ködnek, vagy szeded a cókmókod és elköltözöl. (Remélem van hova.)

Ahogy mondtad, fiatal vagy még ahhoz, hogy egy olyan emberhez kösd magad, aki látszólag nem becsül meg tőled. Nem mondom azt, hogy azonnal hagyd ott, de légy mostmár egy kicsit határozottabb és ha pár hónapon belül semmi sem változik, akkor talán ideje elkezdeni csomagolni.

2012. febr. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez velem is megtörtént már. Az a helyzet, hogy a csávó megunt téged, de azért annyira nem hogy ne felelj meg arra, hogy kufircoljon és kiszolgáld. Ha nem hajlandó veled megbeszélni, akkor nem tisztel és nem szeret. Kemény szavak, de tudom miről beszélek. Ha így folytatódik, csak egyre jobban szenvedsz majd. Jobbat érdemelsz nála.
2012. febr. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Remek kilátások,de legalább felnyílik a szemem!
2012. febr. 19. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!