Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 18 éves vagyok, barátommal 8...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves vagyok, barátommal 8 hónapja vagyunk együtt, és ugy érzem, h most egyáltalán nem akarok vele találkozni. Mi ez? Mi történik velem/velünk?

Figyelt kérdés
nem hiányzik, pedig szerintem szeretem, és eddig is szerettem, de eddig szinte minden nap taliztunk, nekem kicsit sok vagy nem tudom.. de fogalmam sincs mii van most... vagy lehet, h egy kis szabadságra vágyom? mit tehetnék? szakítani tuti nem akarok vele, mert egyrészt megbánnám, másrészt pedig nagyon hiányozna... de mi történik most velem??
2008. szept. 8. 15:45
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Csinálj olyan programokat, ahol nincs ott a barátod! Ha többször mész el nélküle, mint vele, akkor rájössz arra, hogy hiányzik-e neked, tehát hogy tényleg szereted-e.

Lehet, hogy összesen arról van szó, hogy (tudat alatt) kicsit megijedtél attól, hogy 18 évesen egy komoly kapcsolatban vagy benne. Ha át tudsz lendülni ezen a ponton, akkor kiderül, hogy valójában mit szeretnél.

2008. szept. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!