Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi tévő legyek? Szeret?! Én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek? Szeret?! Én is őt. Mégsem lehetünk egymásé?!

Figyelt kérdés

Remélem van közöttünk értelmes ember, aki találkozott hasonló helyzettel...

Van valaki, akivel nagyon szimpatizálok. Órákig beszélgettünk, estétől-hajnalig. Szerelmes lettem, aztán pár nap elteltével kiderült, hogy az illetőnek van valakije...

Ennek ellenére nyitott felém, keresett, ő is kedvelt engem. Nehéz helyzetbe került... választania kellett a vidéki párja és köztem. Napokig húzta... Aztán most végül úgy döntött, hogy a "biztosan választja a bizonytalan helyett". Nem értem... folyton arról beszélt nekem, hogy nagyon jó velem lenni, és befejezi a kapcsolatát a vidéki illetővel és most... mégis őt választotta.

Jelenleg nem beszélünk. Nem bírom. Nem kellene keresnem igaz? Egyszer azt írta, hogy sajnálja, hogy ez egy beteljesedetlen szerelem lett...

Hagyjam? Hagyjam elmenni? Engedjem el?

Keresni fog?? Vagy feledjem el végleg?


2012. febr. 19. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Aztán most végül úgy döntött, hogy a "biztosan választja a bizonytalan helyett"

Nem hiszem, hogy hazudott volna amikor azt mondta, hogy nagyon jó veled lenni. Csak egyszerűen választásra kényszerült.. És döntött. Hogy helyesen-e, azt az idő megmutatja. Mikor volt ez, mióta nem beszéltek?

2012. febr. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 étoile et lune ***** válasza:
Szerintem tartsd tiszteletben a párját... Ha őt választotta, őt szereti jobban, nem? Nem érsz neki annyit, hogy kockáztassa a másik lányt.
2012. febr. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ha te fogsz futni utanna az csak rosszabb lenne en a helyedben nem keresnem,mert nem akarnam h azt gondolja h futok utanna egy idezet ami mindig nagyon igaz VONZOBB A TARTOZKODO LANY gondold at.
2012. febr. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat! :)

Két napig bírta... aztán keresett... ma pedig találkozunk, mint két...barát...(?) :)

2012. febr. 23. 16:53
 5/5 A kérdező kommentje:
Boldog párkapcsolatban élek vele 8 hónapja :) köszönöm a válaszokat
2013. márc. 12. 23:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!