Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fiúknak vagy inkább az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúknak vagy inkább az átlagembernek miért nem tetszenek a goth/rocker lányok? Ugyanolyan szépek, nagymellűek lehetünk mi is.

Figyelt kérdés

Az a véleményem hogy Magyarország nagyon elmaradott ezen a téren. Mki arra van beállítva, hogy ami az átlagtól eltér, az már rossz. Ha mindenki szürke kisegér lenne, ahogy a sötét átlag, akkor lenne szép és jó a világ a magyarok szerint.

Én pl goth lány vagyok, nőiesen öltözködöm, de feketén... fekete a szemöldököm, szemem, derékig ér a hajam, vörös a szám. Ruhákba szinte csak feketét hordok, mert szeretem ezt a színt és még jobban karcsúsít. Amúgy se vagyok kövér, se vastag, 175 magas vagyok és 60 kg. Mindig látom az emberek arcát, ahogy rámnéznek és bámulnak irtó idegesítően. Általába a bakancson vannak fennakadva, ha erősebb a sminkem, akkor azon, ha extrémebb gyűrű/karkötő/nyaklánc/nyakörv van rajtam akkor azon.


Bezzeg a köldökik érő dekoltázstól, műszájtól, műmelltől meg a cicababáktól senki nincs fennakadva! Max az idősek! Általába a c-típusú állampolgárok bámulnak meg jobban, valami olyan gondolatokkal hogy skinhead vagyok, csak mert bakancsom van...


És leszögezném, nincs feltűnési se semmilyen viszketegségem. Ezt a zenét szeretem és a fekete színt, kombinálva én leszek az eredmény. Temetőben meg nem pózolok....


Valaki adhatna magyarázatot miért kell így megbámulni, elítélni a rockereket?????????


2011. dec. 20. 14:14
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/80 A kérdező kommentje:
Valamint 21 éves vagyok, 14 éves korom óta így öltözködöm... és NEM, NEM FOGOM KINŐNI!
2011. dec. 20. 14:15
 2/80 anonim ***** válasza:
26%

"A fiúknak vagy inkább az átlagembernek miért nem tetszenek a goth/rocker lányok?"


Mert nem tetszenek és kész. Fogadd el!

2011. dec. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/80 anonim ***** válasza:
41%
Nem tudom, nem vagyok átlagember, de biztos megbámulnálak. Aki feltűnő, azt megbámulom. Ha nem tetszik neki, akkor majd másképp fog öltözni. De szerintem benned is megvan a magamutogatás, csak szerettek rinyálni miatta.
2011. dec. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/80 A kérdező kommentje:
Persze, a köldökig-ki-a-mell lányok nem magamutogatóak...?:) pedig ők már lessen nem is feltűnőek, mert mki így öltözködik -_-
2011. dec. 20. 14:18
 5/80 anonim ***** válasza:
20%
Mert hülyén ölözködnek...
2011. dec. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/80 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem egyszerűen nem nőies, ennyi. Én - és a férfiak nagy része a nőies nőket szeretjük. Ettől te még nem leszel rosszabb náluk, de ez a kérdésedre a válasz.
2011. dec. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/80 anonim ***** válasza:
4%

"Mki arra van beállítva, hogy ami az átlagtól eltér, az már rossz."


Mert általában így is van. Pl. a homokosok és a pedofilok is eltérnek az átlagtól, de mégsem mondaná rájuk senki, hogy jók.

Ha pedig adott egy csoport, amelyik szándékosan eltér a többi embertől, mert...akkor arról nem a többség tehet.

2011. dec. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/80 anonim ***** válasza:
78%

nekem az olyanok nem tetszenek, akiknek nincs szemöldökük, meg pandásra van festve a szemük

de van egy pár jó bőr is közöttük

2011. dec. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/80 A kérdező kommentje:

nyílván nem a homokosokra gondoltam...


az ilyen vélemények miatt vagyunk szegényes kis szürke ország...

2011. dec. 20. 14:26
 10/80 anonim ***** válasza:
100%

Előző:


"Általában", de nem mindig. A sok buta ember mégis azt hiszi, hogy mindig. És ez a baj.


Valóban van egyfajta ellenérzés a rockerek felé (hát még a gothok felé), és ezt leginkább a nagyondiszkós/nagyonrapper/nagyonegyéb szubkulturkör és a nagyonsemmilyen egyének produkálják. Túl szűk látókörük alakult ki (mindenben), amibe nem kerültek bele a rockerek, így fura szemmel néznek rájuk. Ezek főleg az ilyen szolíd"diszkós"féleségbe tartozható, natúr kategória, amilyenek a reklámokban és a filmekben vannak. Sokak számára csak ők az emberek.

2011. dec. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!