Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire ítélitek el azokat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ítélitek el azokat a kapcsolatokat ahol a lány az idősebb?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki összejönne velem igazából én is jól érzem magam vele,de 3 év van köztünk az én javamra.
2012. febr. 19. 21:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne elitélni ?
2012. febr. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%
hát mindig is furcsán fognak rátok nézni, meg alapba a fiúk később érnek, lehet azt mondani, hogy ő érett a korához képest stb lehet, de attl még így van:D meg az sem mindegy hány évesek vagytok mert 15-18 as lehet gázosabb mint egy 22-25:D
2012. febr. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mert az ismeretségi körömből,egy csomóan mondják,hagyjam mert fiatal még.
2012. febr. 19. 21:12
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem most konkrétan 3 fiatalabb fiú is tetszik. :)

Én azt mondom, hogy egy ideig egészséges lehet, de azért a kirívó körkülönbséget én sem nézem jó szemmel, legyen akár a nő, akár a férfi az idősebb.


24/n

2012. febr. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nincs abban semmi baj, egyszer majdnem összejöttem egy 33 éves nővel.

19/F

2012. febr. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én 18 vagyok ő meg 16 ,de mondjuk ő néz ki az idősebbnek mert engem rendszerint 16-nak néznek.
2012. febr. 19. 21:15
 7/10 anonim ***** válasza:
attol függ hany evesek vagytok,es milyen termeszetü a srac...en 7evvel vagyok fiatalabb a baratnömnel,3 eve vagyunk együtt 2 es fel eve együtt elünk,es tök jol megvagyunk,de hat azt mondjak ez ritka,de szerintem 3 ev semmi.22/F
2012. febr. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nyugi:) Ez természetfüggő. Az én barátom most lesz 17 én meg most lettem 19. Akik nem tudják a köztünk lévő korkülönbséget, azoknak semmi sem tűnik fel :) Azonkívül sokkal normálisabb felfogása van mint sok velem egykorúnak.

Meg én mindig is a fiatalabbakat vonzottam, lehet, mert én is fiatalabbnak nézek ki, 17-nél még nem nagyon néztek többnek az emberek :D

2012. febr. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A srác csak fel akar vágni veled, ne legyél már naiv!
2012. febr. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Kepano_SR válasza:
Idősebb lány tetszik nekem is, 2-3 az semmi egy kapcsolatban 16f. Igaz a fiúk később érnek, de ezt behozzák, pl. 16f vagyok nincs barátnőm, mert nem akarok 1-2 hetes kapcsolatba belemenni, várok egy értelmes lányra, viszont az osztálytársam velem egykorú neki meg nyáron 7-8 pasival járt.... Személy és nem korfüggő!!!
2016. ápr. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!