Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 10. hónapja van párkapcsolatom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10. hónapja van párkapcsolatom. Szeretem is a barátomat, de már másodjára inogtam meg, hogy szeretem e vagy se. De mindíg megbánom. Miért jön ez rám?

Figyelt kérdés
mindíg jön egy pont,amiután sírvafakadok, hogy hogy lehettem ilyen hülye,hogy a szakításon gondolkozom.ő az első,akivel ilyen hosszú ideje együtt vagyok,szóval nem tudom ez normális e?mindíg arra jutok végül,hogy szeretem,de akkor miért jött ez elő már másodjára is?valakivel fordúlt már elő hasonló?
2012. febr. 19. 21:50
 1/3 anonim ***** válasza:

na én megírom mit gondolok hátha mások megcáfolnak és elindul a válaszözön:ez a "szeret" fogalom hát mindenki tud a maga módján szeretni.

Szerintem valami olyasmi van a dologban hogy egyszerűen nincs a láthatáron más elbűvölő férfiú ezért tántorogsz vissza a bejáratott pasihoz

2012. febr. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem vagy odáig érte.pontozzál le de csak azért agy vele mert,hogy legyen valaki és a következő pasiddal is így leszel ha nem változtatsz magadon.Ha meg kérdőjelezed az iránta való szerelmedet akkor hagyd ott.
2012. febr. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bizonytalan vagy.Fölhasználod ,hogy megmutasd te nő vagy de ilyen korba mint te talán még normális.Ne erőltesd magad olyan kapcsolatba amibe nem érzed jól magad.
2012. febr. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!