Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt valaki, akinek szakítá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt valaki, akinek szakítás után sikerült levonni a tanulságokat és rendbehozni a kapcsolatot? Mennyi ideig voltatok külön?

Figyelt kérdés
Most légyszi akinek ne írjon, akinek nem sikerült!
2012. febr. 20. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:
igen,de nem ilyen egyszerű.akkor lehet szó sikertelenségről ha meg sem próbálod.ezt nem valami általános dumának szántam.25/l
2012. febr. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
ehhez ket ember kell.ha szeretitek agymast akkor meg kell probalni,mert nagy szerelem az eletben csak egyszer van.sok akpcsolatom volt ,es azt hittem hogy mindeniket szeretem.es most jott egy 7 evvel fiatalabb nalam aki mellett rajottem,hogy en meg nem szerettem igy soha eletemben es szerintem nem is fogok.ezert nem tudok elszakadni tole,pedig egyaltalan nem megy mostanaban a kapcsolatunk:-(nagyon sokmindent megbocsajtottam neki ,mert szeretem.
2012. febr. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Úgy búcsúztunk el, hogy elhangzott, hogy szeretlek, én is szeretlek. De én csesztem el, és elképesztően sokat kell változnom. Nem akarom többet megégetni, de szeretném bebizonyítani, hogy szeretem, és érte hajlandó vagyok változni. Csak ehhez idő kell, most azt érzem békén kell hagynom, nem pofázhatok többet, mostmár tennem kell - és vagy meglátja, vagy nem. De közben megdöglök a fájdalomtól.
2012. febr. 20. 17:35
 4/5 anonim válasza:
elhiszem,nagyon nehez neha ez az egesz parkapcsolatos tema,mert mindannyian szenvedunk.probald meg helyrehozni amig nem tul keso.es ha ugy erzed hivd fel es mond el hogy szereted es nem igersz semmit hanem majd meglatja ,mert nem szavakkal fogod bebizonyitani hanem tettekkel.:-)
2012. febr. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De meddig nem túl késő? Most látom rajta, hogy meg van őrülve, pörög ezerrel. Úgy érzem meg kell várnom amíg kicsit visszatér a hétköznapokba. Legszívesebben minden percben (együtt dolgozunk) a nyakába borulva bőgnék, hogy bocsásson meg és szeretem. Irgalmatlanul fáj...
2012. febr. 20. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!