Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a volt barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a volt barátom ráhajtott a legjobb barátnőmre?

Figyelt kérdés

Nyolcadikos vagyok és egy osztályba járok a volt barátommal.

Már kb. 4 hónapja szakítottunk de még azért kötődöm hozzá.

Mióta szakítottunk egymáshoz se szóltunk.Először az egyik osztálytársamra hajtott rá utána elveszítette és jött a legjobb barátnőm.Mivel vele vagyok előttem ölelgeti meg nyilvánvalóan nyal neki stb.Én ilyenkor inkább el is megyek onnan.De a barátnőm tudja hogy nekem rossz és ezért amikor átkarolja akkor leveszi a kezét,de a fiunak ez semmit se számít próbálkozik tovább és tovább.

Szerencsére mindjárt ballagás de akkoris még a hátraleévő hónapokat nem tudom hogy fogom kibírni.Kérlek segítsetek!


2012. febr. 20. 16:50
 1/8 anonim ***** válasza:
tűrni tűrni tűrni ;)
2012. febr. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha a lány tényleg barátnőd, akkor nem fog kezdeni semmit a volt barátoddal, ha meg így van, akkor nincs min aggódni.
2012. febr. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 étoile et lune ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyen... Egy 14 éves fiú nem nagyon tud ragaszkodni, inkább csak arra gondol, hogy ,,júj, lányok, olyan nagyos dolog lenne felszedni egyet-kettőt-hármat..." Kis gyökér ilyenkor még az összes, a Te esetedben a fiú tényleg az, ha ennyire nem veszi figyelembe a jelenlétedet. Valószínűleg nem hiába szakítottatok, egy voltál neki a sok közül. Az én meglátásom az, hogy nekik van valami kis rosszcsont kisugárzásuk, aranyos mosolyuk, meg tetszik a lányoknak ebben a korban a szélcsapásuk, de később majd kifejlődnek kívülről, elvész a kisfiús bájuk, helyességük, kockafejek lesznek és még mindig olyan gagyi lesz az udvarlási módszerük, mint amilyen általánosban volt.

Velem is játszadozott egy fiúcska, először rám hajtott, aztán áttért a barátnőmre (aki eljátszotta, hogy jaj de rossz ez, de végül mégis jártak kemény pár napig). Én úgy szoktam ezt meg, hogy megutáltam a fiút, mint a szart, megvilágosodottként tekintettem magamra, kiábrándultam a barátnőmből is titokban, és így végül is simán átvészeltem az évet, már nem érdekelt. Én is nyolcadikos voltam. Tudod, mondják, hogy szerelem és gyűlölet között keskeny a határ, és ez tényleg így van. Utáld meg, és kigyógyulsz a bánatodból.

2012. febr. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mekkorát változott a világ...

Amikor én voltam nyolcadikos még csak a cigányok foglalkoztak ilyesmivel, pedig az sem volt még túl régen.

2012. febr. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igazából én tiszta szívemből gyűlölöm de a szívem leges-legmélyén még ott van egy darab belőle és azt sehogyse tudom eltüntetni.

A közös hónapok nem mennek csak el olyan könnyen...

Csak egyébként azt nem értem hogy miért nem szól hozzám és miért kerül annyira az első naptól kezdve szakításunk óta.

De igazából nem is hiányolom hogy az ellenkezője legyen de azért érdekelne.

2012. febr. 20. 17:01
 6/8 anonim ***** válasza:
Az sem kizárt, hogy szándékosan nyomult rá barátnődre, lehet téged akar idegesíteni, ne mutasd ki, hogy ez zavar téged
2012. febr. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Te nem tudsz csinálni semmit. a Legjobb barátnődnek kéne élből pofára ejteni a srácot.
2012. febr. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

De ő azt monndja hogy nem akar szemét lenni...

egyébként már sokat vitáztunk ezen a fiún emiatt.Mert szerintem ha igaz barátnőm lenne akkor fontosabb lenne hogy én ne szenvedjek de már 4 éve legjobb barátnők vagyunk és tényleg nem tudom hova lennék nélküle tehát ez nehéz..

2012. febr. 20. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!