Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm eszméletlenül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm eszméletlenül féltékeny a legjobb barátnőmre! Már egyre zavaróbb. Mit csinálhatok vele? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
22 éves fiú vagyok. Már több mint fél éve vagyok a barátnőmmel...Van egy barát barátnőm, akivel mindig mindent megbeszélek, aki mindig ott van nekem ha kell, és már kb ovis korom óta ismerem.És husomnak hív. Amiben nem tudom, mi van, de a barátnőm iszonyatosan féltékeny rá...Ha beszélek vele telefonon, msn-en, vagy személyesen, utána mindig duzzog, mert hogy biztos, hogy nem csak baráti kapcsolat van közöttünk...Hiába mondtam neki, hogy semmi oka féltékenykedni, nem hagyja abba...ami egyre zavaróbb! A minap...felhívott, a barátnőm vette fel a telefont, és szó szerint elküldte a fenébe.Most haragszik rám a barátnőm, mert utána találkoztam a lánnyal, hogy ne haragudjon.Duzzog mint egy ovodás...Mit csináljak vele szerintetek?
2010. ápr. 22. 16:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ismertesd meg Őket egymással. Mond el a barátnődnek, hogy a legjobb barátnőd számodra nagyon fontos, viszont Ő is fontos számodra és ezért örülnél neki, ha nem fújnának egymásra.


Az egyik fontos dolog, hogy tudj balanszot tartani. Ha csak a legjobb barátnőddel beszéled meg a kényesebb dolgaidat, akkor ne csodálkozz, ha a barátnőd meg féltékeny.

2010. ápr. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem beszéld meg vele, mondd meg neki őszintén, hogy gyerekkorod óta jó barátod... Az igaz párkapcsolatban benne van a bizalom is, meg kell bíznia benned.
2010. ápr. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hát ez gáz. Passz. De próbáld megbeszélni bnöddel.
2010. ápr. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
semmit, választanod kell, mert nem fog menni. Én javaslom a régerbbi baréátnődet, egy normális csaj megértene
2010. ápr. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
nekem se igazán esne jól ha a barátomnak ennyire közeli legjobb barátnője lenne... persze ha ismerném, és tudnám hogy úgyse mászna rá akkor nem akadnék ki szóval ti mióta vagytok 1ütt?
2010. ápr. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

16:23: Te most vagy csaj vagy, vagy egyszerűen nem volt soha legjobb barátnőd. :D Ez nem így megy.


Egy normális csajnál is kicsaphatja a biztosítékot, ha úgy érzi, hogy egy másik lány közelebb áll lelkiekben a pasijához, mint Ő.

2010. ápr. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Ismerik egymást...már találkoztak...

De...nem csak neki mondok el mindent, ugyanúgy a barátnőmnek is, csak neki is, mert nagyon jóban vagyunk.Viszont soha nem mondanék el olyant neki, ami a barátnőmnek rosszul esne...

2010. ápr. 22. 16:31
 8/13 A kérdező kommentje:
Jajj és köztem, meg a barát barátnőm között ennyi idő alatt még csak maximum egy csók volt, az is fogadásból...
2010. ápr. 22. 16:38
 9/13 anonim ***** válasza:

Találkozás és ismerkedésközt orbitálisan hatalmas szakadék húzódik ám...


Ha megismernék egymást, nem lenne féltékeny.

2010. ápr. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hát, nem tudom mi lenne ha összeereszteném őket...de a barátnőm tuti hogy cirkuszolna..de hát próba szerencse...majd meglátjuk mi lesz:)
2010. ápr. 22. 16:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!