Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vele maradjak vagy sem? Figyelem! A kérdésed még nem került kiírásra! Amennyiben nem szerepel a fenti kérdések közt a kérdésed, kattints a Kérdés kiírása gombra a folytatáshoz!

Figyelt kérdés
Igazából ez egy se vele, se nélküle kapcsolat, az én részemről. Ha vele vagyok, foglalkoztat az exe, akivel nem is jártak, így én sem értem.. :( Nem csinálhatok azt amit szeretnék, mert "félt". Ha ő csinál valamit (eedig 2-3 hülye dolog volt a részéről) akkor én persze egyből felejtsem el, meg minden, de ha én..akkor hetekig arról beszél h milyen hülye vagyok, szóba sem akar velem állni, nem hív, nem ír, nem is akar velem találkozni. Tudom, hogy követek el hülyeségeket, senki sem tökéletes. Ha nem vagyok vele, mikor össze veszünk, szinte belehalok...kaptam/kapok tőle egy utolsó esélyt, mert nem bízik bennem.. :/ de igazából nem tudom h mi van, holnap dől el minden... VELE MARADJAK VAGY SEM? Lécci segítsetek! norm. válaszokat! A Ti véleményetekre vagyok kiváncsi!
2012. febr. 20. 20:20
 1/2 anonim válasza:
Szerintem próbáljátok megbeszélni. De ha nem sikerül én tuti hogy nem maradnék vele. :/
2012. febr. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
beszélni sem akar vele..de nagyon szeretem.. :( mással nem tudom elképzelni az életemet :'(
2012. febr. 20. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!