Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Biszex vagyok. Belefér ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex vagyok. Belefér ez a kapcsolatomba?

Figyelt kérdés
Nagyjából 40-60 % arányban vonzódom a lányokhoz és a fiúkhoz is (fiú a több). Több, mint 3 éve vagyok a barátomról, ő is tud a beállítottságomról és azt kaptam a születésnapomra, hogy eltölthetek egy éjszakát egy lánnyal. Mit csináljak? Ez nem számít megcsalásnak? Ha a helyembe tudod képzelni magadat, akkor megtennéd?
2012. febr. 20. 22:48
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Lány vagyok. :) *barrátommal
2012. febr. 20. 22:48
 2/13 anonim ***** válasza:
fiu vagy lány vagy ?
2012. febr. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ő megengedte. Mi a kérdés?
2012. febr. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ne tedd meg, inkább a barátoddal töltsd, hidd el, nagyon örülni fog neki, hogy ha inkább vele lennél.

Ha neked nagyon fontos hogy egy lánnyal legyél, akkor tedd azt, nem fogja zavarni, hiszen ö ajánlotta fel neked. Én megcsalásnak venném, de ha én ajánlanám fel, akkor nem érdekelne. Mondjuk én akár a megcsalást is meg tudom bocsátani.

2012. febr. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hát, ha ő ajánlotta fel, akkor biztos szemet fog hunyni a dolog felett. Viszont személy szerint én nem tenném meg. Ha szerelmes vagyok a páromba, nem csalom meg egy másik férfival, és nem csalom meg egy nővel sem. Mindegy, milyen nemű a másik partner, attól még nem a párom az, tehát én úgy érezném, megcsaltam őt.
2012. febr. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ha érdekel a téma próbáld ki.
2012. febr. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha a helyedbe képzelem magam, akkor 2 dolog viaskodna bennem. Lehet kiderül, (hha még nem voltál nővel), hogy nem is vonzódsz hozzájuk annyira, és akkor elkönyveled, mint tapasztalat, avagy rájössz, hogy nővel jobb.

A másik, meg, hogy a barátod 3 éve szeret, kitart melletted, nem csalt meg sosem, tartozom neki ennyi hűséggel, és nem engedek a kísértésnek.

(Én az utóbbit választanám, és inkább őt választanám egy idegen helyett.)

2012. febr. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Miért nem közösben csináljátok akkor? Én voltam 2 csajos egy pasis felállásban (én is lány) és tényleg jó volt! Csak mérlegeld, hogy mennyire stabil a kapcsolat, tudnád-e kezelni lelkileg a harmadik embert a közös ágyban. A párod biztos örülne neki!
2012. febr. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
hármasba csináljátok már, én a helyedben azt csinálnám!
2012. febr. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon vonzó, ha egy lány bi.:)

Én nem venném megcsalásnak, de csak egyszeri alkalomként.

2012. febr. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!