Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor udvaroltatok egy lánynak, nektek mennyi idő volt míg összejöttetek vele? Hetente hányszor találkoztatok vele, tehát, hogy ne tűnjön nyomulásnak, meg ráakaszkodásnak? Heti 3 belefér, ha elhívom ide-oda, vagy az már sok?

Figyelt kérdés
Van egy 15 éves lány(hamarosan 16 lesz). Tudom, elszúrtam a dolgot. Többször találkoztam vele és én túlságosan is akartam a dolgot, hogy összejöjjünk és valószínű ez lett a vesztem. Ott is elrontottam, ahelyett, hogy sodródtam volna az árral, pár randi után máris rákérdeztem, hogy van-e nála esélyem, túl gyorsan akartam mindent (de hát attól féltem, hogy összeismerkedik mással stb xd). És így már a randikon nem is programokat szerveztünk, hanem mindig leültünk megbeszélni, hogy mi legyen kettőnkel, nagyon erőltetetté vált a dolog, ahelyett, hogy a programok során alakult volna ki a dolog. Megbeszéltem vele egy szünetet, hogy mivel engem eléggé "leszívott" ez a huza-vona, ezért tavasszal majd újra érdeklődnék és akkor már mindent máshogy alakítanék, meg mind a ketten máshogy látnánk dolgokat(persze ha addig egyikünk sem jön össze mással). Nem tudom, hogy amikor újra felkeresem, meg elhívom ide-oda, hetente hányszor érdemes találkoznom vele, hogy ne legyen megint elsietve a dolog? Ne érezze azt, hogy egyfolytában a nyakán lógok! És, hogy ne legyen annyira erőltetett a dolog, elhívnám bicajozni stb, mint 'barát', és akkor ha ki kell alakulnia vminek, majd kialakul, szerintetek ez így jó lenne? És ne gyertek nekem ezzel a barát zónával, mert sok olyat hallottam, hogy a barátságból lett párkapcsolat :). Az a baj, hogy nagyon álmodozó még a lány, meg kicsit talán éretlen is, de hát most ez van :)
2012. febr. 4. 22:55
 1/7 asdface ***** válasza:

Félsiker ha tudod a hibáid és ezen kell változtatnod.

Csak arra gondolj,hogy nevetni,boldognak lenni akarsz mellette a legtöbbet,akkor játsz vele (tudod hogy értem),hülyüljetek és minden rendben lesz. Persze teret is kell neki hagyni,mert te se szeretnéd,hogy minden lépésedről tudjon. :)

Az elméletet már tudod,már csak a gyakorlat kell.

24/f

2012. febr. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, teret kell neki hagyni ezt tudom. Csak nehéz, mert kicsit tartok attól, hogy amíg csak ismerkedik velem és nem vagyok a barátja, addig akármikor, akárki lecsaphatja a kezemről, persze tudom, hogy ez hülye gondolkodás, próbálok is változtatni rajta :).
2012. febr. 4. 23:11
 3/7 anonim ***** válasza:
addig is ugyanúgy lecsaphatja más, amíg tud róla :), szóval csak ügyesen, ahogy az első hsz-ban írva vagyon
2012. febr. 5. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha engem veszünk példának: nekem 2 komoly kapcsolatom volt/van, és mindkettő úgy kezdődött, hogy első randi utáni nap volt a következő randi, és utána is naponta találkoztunk. De ha belegondolok: sokkal jobb az, ha először csak egy randi, aztán hagyod pihentetni a dolgot 1-2 napot, aztán jelzed, hogy ismét szeretnél vele találkozni. Ha a 2.randi is sikeres, akkor nyerő vagy nála.:) Szerintem utána már mindegy, hogy mikor találkoztok. Ha valami ki akar alakulni, akkor így is-úgy is ki fog. Sok sikert!
2012. febr. 5. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

29/L

Ha megengeded, nem bírtam megállni, hogy írjak neked.

Nekem az a fiú maradt meg, aki minden nap keresett. Másnál heti 2-4X taliztunk és sokszor olyan érzésem volt, hogy nem vagyok fontos neki. Szerintem ha tényleg bejösz neki, akkor örülni fog, hogy gondolsz rá.

Szerintem ezt is fontold meg. :)

2012. febr. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Igen, nekem is az lenne a kézenfekvő, hogy naponta keressem, lássa, hogy érdeklődöm iránta. Csak mikor még régebben beszéltünk és volt barátja, azt mondta, hogy neki a minden napi találka sok volt még a barátjával is, mert nem szereti ha ráakaszkodnak, van más dolga is, így csak heti 3-szor találkoztak, amikor együtt voltak. Nekem ez fura, mert ha szeretek vkivel lenni, akkor minél több időt szeretnék vele tölteni, de látom a lányok máshogy gondolkodnak. Lehet, azért van ez mert még csak 16 éves lesz, nemtom. Minden esetre azt nem szeretném, hogy amíg udvarlok csak hetente egyszer találkoznánk, azt kevésnek tartom.
2012. febr. 5. 10:18
 7/7 anonim válasza:

Hát először is igazad van, mert ha szeretek valakit akkor nyilvánvaló, hogy minél többet szeretnék vele lenni. Másodszor pedig, ha úgy van ahogy mondja, akkor mi lesz vele ha egyszer férjhez megy?? Külön fognak élni? Kétlem. Szerintem túl fiatal!!


29/L

2012. febr. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!