Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy aljas lány legyalázta az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy aljas lány legyalázta az önértékelésemet. Mit tehetek, hogy semmibe vegyem őt és azokat a dolgokat, amiket csinált?

Figyelt kérdés
Nagyon aljas barátnőm volt és az még az enyhe kifejezés. Teljesen alá ásta a maradék önbizalmamat és ahol csak tudott szemétkedett velem. Minden cselekedete, szinte minden szava csak megalázás volt és előre tervezetten szívta a véremet, szőtte a terveit, hogy még keményebb lelki sebeket okozzon. Céltudatosan épített le szépen, hogy egy nagy nullának érezzem magam. Nem is értettem az egészet, hogy miért ilyen velem, amikor én nem igazán adtam rá okot. Nekem úgy tűnt, mintha valaki direkt küldte volna rám, mivel az interneten ismerkedtem meg vele úgy, hogy rám írt. Hogyan léphetnék túl egy ilyen aljas lányon, mik a teendőim, hogy másképp tudjak tekinteni a lányokra, úgy, mint azelőtt? Ő volt az első barátnőm, gondolhatjátok, hogy milyen szar dolog, amikor a legelső tapasztalata ilyen az embernek. Tapasztalt férfiak/fiúk válaszát várom.
2012. febr. 20. 23:32
1 2
 1/19 Sanyi1234567 ***** válasza:
Istenem mit picsogsz mint egy csaj minek hagytad magadat alázni. elküldted vna a p*csába a tenyeredből evett vna ;)
2012. febr. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? hogy ismerkedtél meg vele?

Milyen volt vele? hogy bántott téged, mivel törte így szét a lelked??

Nincs amúgy üldözési mániád?? Amúgy lehet van alapja, amit írsz, mert vannak ilyen kis görények, akik tönkre akarják tenni a másikat. Ilyen Trollszerű izék.

Én elnyelni szoktam a fájdalmat és feldolgozom. Neked lehet jobb lenne, ha mindent, ami fáj hozzávégsz a fejéhez jó durván. Aztán elfoglalod magad valami normális dologga úgy, hogy őt kitörlöd örökre.

2012. febr. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Párszor elküldtem a pitsába, de mindig visszaengedtem, mert azt gondoltam, hogy mivel sokáig nem volt barátnőm, ezért ezt meg kell tartanom, az összes szemétkedés ellenére. Ez lett a vesztem, csak saját magamnak okoztam gondokat.
2012. febr. 20. 23:35
 4/19 anonim ***** válasza:
Bocsáss meg neki, mert a megbocsájtás önös érdek, csak magadnak ártasz ha idegeskedsz rajta, felejtsd el, ne foglalkozz vele, én is így csináltam, megbocsájtottam neki utána soha többet nem beszéltem vele és jól vagyok:)
2012. febr. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Hát én közelebb vagyok a 26-hoz lassan. Az interneten ismerkedtem meg vele, de ezt már leírtam. Üldözési mániám lehetséges, hogy van. Régen adtak rá okot páran, amiért kialakulhatott. Eleinte jó volt vele és kicsattantam a boldogságtól, hogy végre nekem is van barátnőm. Aztán egyre több mindenben kimutatta a foga fehérjét, hogy milyen ember is ő valójában. Ezt később az ismerőseim is megerősítették. Egyetlen ember pártolta csak, akire gyanakszom, hogy esetleg ő küldte rám az interneten keresztül.
2012. febr. 20. 23:38
 6/19 anonim ***** válasza:
Hagytad..Aki hagyja,az megérdemli.Miért voltál vele?Látod-látod.
2012. febr. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

De mit művelt veled, ami fájt??

Hogy bántod konkrétan?

Ja és mi oka lett volna bárkinek rád küldei azt a tyúkot?

2012. febr. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Férfi létemre a lelkemre veszek minden hülyeséget és ő persze ezt megneszelte és kihasználta. Azóta eltelt pár év, de még mindig rágódok az egészen, amiket művelt velem. Nem tudok túl lépni, megrendített abban is, hogy újabb kapcsolatot merjek kezdeményezni egy másik lánnyal, egy ekkora csalódás után.
2012. febr. 20. 23:41
 9/19 anonim ***** válasza:

Ugye te nem az vagy, aki 1 éve folyamatosan hasonlót dolgokat kérdez?

Mert akkor lehet pszichiátre kellene és nem rosszból mondom.

2012. febr. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

De mit művelt veled, ami fájt??

Hogy bántod konkrétan?

Ja és mi oka lett volna bárkinek rád küldei azt a tyúkot?


Nem tudom neked konkrétan leírni ide, mert zömével már én is felejtettem. Mert ugye az idő begyógyítja a sebeket, csak ez nálam sokkal, de sokkal lassabb. Az érzékenységem miatt lehetséges.

2012. febr. 20. 23:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!