Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A legjobb barátnőm, "több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátnőm, "több pasit tart a tűzön",12 éves. Ez szerintem elég k*rvás vagy, nem?

Figyelt kérdés
vol egy pasija akit mindennél jobban szeretett , de ha egy pasi ráhajtott nem mondott nemet.. csak azt , hogymost még nem de majd talán... csomó pasi vár rá.. tömi a melleit.. szakított vele a pasija , mert tudja , hogy van 1 másik fiu akivel a barátnőm szemezgetett.. másnap már vele jár, alig járnak egy het , és már a következő pasi miatt dobja azt aki miatt az előzővel szakítottak?!! 12 ÉVES!!! ez most nem .. csak én találom ribisnek amit elkezdett csinálni??
2012. febr. 20. 10:35
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Hmm 12 évesen szerintem azt sem tudja mi a szex ,de ha mégis akkor igen csak jó uton halad a ribiség felé.
2012. febr. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
hát.. tudja.. már majdnem volt...o.O
2012. febr. 20. 10:41
 3/25 anonim ***** válasza:

Gondolom meg van a véleményetek ról a barátnöiddel.

Pár év és ö lessz a suli ribanca az tuti.

2012. febr. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem menő... alig ismer embereket az osztályon kivül... :) de köszönm szépen a válaszokat
2012. febr. 20. 10:47
 5/25 jin ***** válasza:

ez jóóóóóóó

hát ebből is nagy ribanc lesz

majd rájön vagy nem

2012. febr. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 Shai-Hulud ***** válasza:
85%

TIZENKÉT ÉVESEN??? Hát nem semmi!

Ilyenkor érzem, hogy vénülök, és már kezdek begyöpösödni... :-(


De hát valahol a jövő prosti nemzedékének is el kell kezdenie, nem igaz?


Pedro

2012. febr. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Prostíí nemzedék *-*
2012. febr. 20. 11:17
 8/25 anonim ***** válasza:
Ebböl nem derült ki, hogy meddig jutott el a kapcsolataiban. Ha csak a beszélgetésig akkor miért lenne kvás? Probál ismerkedni, aztán vagy bejön vagy nem. Ha szex is volt, az már más.
2012. febr. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
42%
Irígykedsz rá? :)
2012. febr. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Arra h. Sok pasinak bejön arra ige, de mind ocsmány és rám is sokan buknak, de nem cserélgetem őket , köszi az értelmes választ
2012. febr. 20. 11:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!