Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha úgy érzed hogy valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha úgy érzed hogy valami nincs rendbe a párkapcsolatodban, de nem akarsz a levegőbe beszélni, mert lehet hogy csak "tévképzetek", akkor mit csinálsz?

Figyelt kérdés
Elkezdesz kérdezősködni, gyanusítgatni, stb VAGY Megpróbálsz jó fej lenni, kedveskedni, hogy így derüljön ki minden rendben van-e, vagy nincs
2012. febr. 21. 09:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szólok a férjemnek, hogy beszélgessünk egy kicsit este, és megosztom vele az érzéseimet, hogy mit gondolok, és szépen megbeszéljük felnőtt emberek módjára! Ez egy nagyon jól bevált szokás!
2012. febr. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezt annyiszor próbáltam már... ez nálunk nem igazán válik be sajnos. Nem az a beszélgetős típus, ha pedig ilyesmi témára terelődik a szó, akkor rögtön azzal nyit hogy már megint kezdem, hogy neki ebből elege van, hogy magyarázkodni kell mindenért ... pedig nem kérem én számon soha, tényleg csak leülnék elmondani mit lrzek
2012. febr. 21. 09:36
 3/9 anonim ***** válasza:
Kedves Első!Létezik ilyen férfi??? :O Ha már ilyen akkor nagy gond nem lehet,mert tisztel annyira hogy öszinte!Ezt sajnos Én nem mondhatom el a kapcsolatomról!Néha úgy érzem csak húzzuk halasztjuk,hogy csak a gyerekek miatt van velem.De beszélgetni nem lehet vele.Mert már nem szeret!Legalábbis Én úgy gondolom ha két fél szeretik egymást akkor a problémát is közösen beszélik meg és próbálják megoldani.Nem úgy mint az Én drága Párom,most ment el dolgozni de még arra se méltatott hogy beszóljon hogy pá vagy valami!De ez van! :) Lesz ez még igy se sajnos!
2012. febr. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mi is meg szoktuk beszélni párommal, bár őt is néha nehéz rávenni, mert jön a "már megint" szöveggel. Meg kell neki mondani, ha nem tudjátok megbeszélni, akkor csak romlani fog a helyzet. A pasik sokszor nem veszik észre, hogy elkezd lefele menni a kapcsolat, ez a nő dolga, hogy rávilágítson.


Biztos vagy benne, hogy nem gyanusítgatod és nem is számonkérsz? Csakmert van olyan, hogy az ember nem veszi észre, hogy olyan stílusban adja elő, ahogy nem kéne.


Milyen tévképzeteid vannak, mit érzel, mi megy tönkre a kapcsolatotokban?


28/n

2012. febr. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Sajnálom, hogy nem jött be nektek ez a megbeszéléses módszer :S Pedig hosszútávon meg kéne beszélni ezeket a dolgokat :S Kívánom nektek, hogy valahogy tudjátok megoldani a problémátokat!
2012. febr. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát sokkal könnyebb lenne az életem hogy csak simán megbeszélnénk ha van valami probléma az biztos :) Én amúgy nagyon "megbeszélős tipus" vagyok, ha bánt vmi, ha örülök vminek és mindent meg akarok beszélni, lehet ezért nem is akar már komolyabb dolgokba belemenni??? Nem tudom.
2012. febr. 21. 09:50
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem mondom hogy nem, volt hogy gyanusítottam ... de úgy érzem okom volt rá, és belátta ő is hogy igazam volt (volt egy kolléganője, akivel összebarátkoztak (tényleg csak barátkoztak), de mivel alapból féltékeny típus vagyok, nem mondta el nekem. Éreztem hogy valami nincs rendbe, és be is vallotta h van neki ez a baráti barátnője, csak nem akart balhézni miatta.
2012. febr. 21. 09:52
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha valóban tévképzetek vannak, akkor féltékeny típus vagy. Ezt senki sem viseli el végtelen ideig. Válni kell.


Ha tényleg van valami, akkor nem véletlenül jutottatok idáig.


Én megpróbáltam jó fej lenni, de nem találtam meg egy pár napja nézett weboldalt. Ezért megnéztem az előzményeket és mást is találtam. Teljesen véletlenül találtam.

Valaki meg akarja menteni a kapcsolatát, de szerintem akik már eljutottak idáig, azok már csak a kapcsolathoz ragaszkodnak, nem a másikhoz.

Ha gyerek is van, akkor nehezebb jól dönteni.


35/F

2012. febr. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Ha ezeket sem tudjátok megbeszélni, akkor ott komoly gond van. Mert nálunk is így kezdődött: barátkozás a kolleginával, nem mondom el, mert nincs is mit...

Aztán lassan már semmit nem mondott el, elkezdett egy külön életet élni, amiben nekem már nem volt részem... én lehettem itthon a házicseléd, ő meg élte vígan a kis "titkos" életét - és ha szóvátettem, hogy ez így nem jó, akkor nekem támadt, hogy élni sem hagyom.

Ez nem párkapcsolat. Hosszú távon iszonyú, hidd el!

2012. febr. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!