Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy a szerelmünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy a szerelmünk megmaradjon és ne távolodjunk el egymástól?

Figyelt kérdés
Mostanában nekem is és neki is sok dolga van,ő tanul,plusz dolgozik mellette és nyelv órákra jár én igaz nem dolgozom de egész nap tanulok és én is nyelv órákra járok és azokra készülök,szinte alig van egymásra időnk és úgy érzem hogy elfogunk egymástól távolodni.Tényleg semmi másra nincs időnk,még májusig kell valahogy kibírni és utána miénk a világ,de most nagyon rossz ez így.Kezdek depressziós lenni,egyfolytába tanulok,fáradt vagyok,lefogytam,nincs élet kedvem,de ugyanakkor muszáj ezt csinálni a jövőnk miatt de attól félek mire oda érünk mint ketten elfáradunk.
2012. febr. 21. 11:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Ismerős helyzet sajnos. Én is tanulok, nyelvórákra járok, párom pedig reggeltől estig dolgozik. Emellett a ház körüli teendők (tüzifaaprítás, pakolás, takarítás stb) minden nap plusz terhet jelentenek, 1-2 óra elmegy velük. Mire ágyba kerülünk hullák vagyunk.

Ezt mi így oldottuk meg: reggel felkelünk, közös reggeli, híradót közbe nézzük, hallgatjuk, beszélgetünk, mi a terv mára.

Míg dolgozik és van időm, én rendet rakok, megcsinálom helyette amit meg tudok, hazajön, tüzifát felaprítja, majd esetleg közösen lezuhanyzunk :) vacsora alatt beszélgetünk, romantikázunk, este pedig ha van egy fél óránk, vagy nem vagyunk fáradtak akkor is össze tudunk bújni. Gyors körre csak de hát ez van :)


22/L, párom 26

2012. febr. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1. vagyok: ja és fontos szerintem az hogy tudjatok beszélni. Ha reggelinél, vagy ha vacsoránál is, de üljetek le, hallgassátok meg a másikat, mi volt a munkába, mi volt a suliba, nagyon fontos!! Ha fáradtak is vagytok, szerintem egy közös zuhany fel is ébreszt és hát jótékony hatással is lesz rátok :))
2012. febr. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

ma 11:28


Ez az hogy én beszélgetnék és tudom hogy fontos,de ő nem akar,nincs kedve hozzá,nyűgös,feszült,ideges,ugrik mindenre nem tudok rá hatni,ezért próbálom úgy felfogni hogy a jövőnk miatt tesszük,de e teljesen depis leszek amikor így ellök magától és még jobban magamba zuhanok,most nekem van egy kis szabad időm és csak ülök és nézek ki a fejemből és teljesen magam alatt vagyok és már azon imádkozom hogy májusig húzzuk ki valahogy mert már az örület határán vagyok és befogok dilizni,plsz nekem sem ártana elmennem dolgozni de vagy 30 helyre beadtam és válaszra sem méltattak,kész vagyok teljesen...

2012. febr. 21. 11:32
 4/4 anonim ***** válasza:
mondjuk ha hazajön és akkor depis akkor hagyd egy kicsit pihenni, tenni a saját dolgát, rendezni a gondolatait. én is sík ideg lennék ha hazajönnék fáradtan és rám ugrana párom, hogy mi volt ma meséljek. előbb kell egy kis pihi szuszi, email csekkolás, netezés, aztán a dolgok :) ne add fel! egy kapcsolatért harcolni és küzdeni kell.
2012. febr. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!