Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg nem csípik a nők, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem csípik a nők, ha egy pasi túlságosan kimutatja az érzéseit?!

Figyelt kérdés

az olysokszoremlegetett "lelkizésre" gondolok...

amikor a srác sokszor beszél arról, hogy így ugy nem akarja hogy megcsalja alány, akkor mondja meg hamarabb, ha kihült a szerelem, vagy már nemszereti...meg ha túl sokszor mondja hogy szeretlek, meg egyszóval ilyen túl érzelgős típus.

Sokszor akar összebújni a párjával, meg iylenek...

én ugyvettem észre, hogy nagyon nehéz megtalálni a kellő határt...mer thameg nem édesgetsz a csajnak, akkormeg azthiszi nem vagy neki fontos, hameg túlságosan, akkor megfolytod...:/



2012. febr. 21. 12:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Öhm, hát elmondom én mit hogy szeretek.

Én szeretem hogyha sokszor mondja nekem, hogy szeret.

Egyébként én őszinte vagyok, bár néha ez is baj (úgy értem hogyha valami baj van, nem úgy érzek akkor inkább megbeszélném a dolgokat).

Ölelés, összebújás aztán pláne nem lenne gond, mert az nagyon igénylem. Eleve szeretethiányos vagyok.

2012. febr. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nem minden csaj szereti a bújást, pedig én nagyon bújós vagyok, bár nem látszik rajtam. :)

meg kell találni a jó partnert.

2012. febr. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Épp az ellenkezőjét nem csípem. Pontosabban rühellem azt, ha semmit sem tudok a pasi érzéseiről. Tudom, hogy sokan a titokzatos kiismerhetetlenségre vágynak, de az nem én vagyok. Jobb szeretem tudni, hogy mi van a fejében és a szívében. A hallgatás nekem eleve gyanús.


De amúgy nem tiszta a kifejtésed! Kinél hűlt ki a szerelem, meg ki nem szereti??? Te vagy érzelgős, lelkizős, de most derült égből villámcsapva rájöttél, hogy mégse szereted? Na látod ez gáz. Persze függ az együtt töltött időtől, minél hosszabb, annyira inkorrektebb...

2012. febr. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A kérdező arra gondolt, hogyha a lány nem szereti Őt (a kérdezőt) akkor inkább mondja el neki őszintén. Mert nem akarja, hogy megcsalja a lány.
2012. febr. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Azt szeretem, ha bújik, ölelget, megcsókol, spontán megsimogat.


Azt viszont nagyon utálnám, ha állandóan azt mondogatná, hogy nem akarja, hogy megcsaljam...

1. Tudom. Sneki nem akarja, hogy megcsalják.

2. Súlyos önbizalomhiányra vall, mellesleg olyan, mintha nem bízna bennem. Mintha alapból feltételezné, hogy becstelen vagyok.

2012. febr. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
NEM!! mindent lehet csak mértékkel én is azért dobtam a pasim , mert nem hagyott élni
2012. febr. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

igen, rátapintottatok a lényegre!

én kimutattam az érzéseimet nagyon őszintén, meg minden, és "megfojtottam" a barátnőmet...lehet hogy rá is megy a kapcsolatom erre..:/

ilyen irányú a kérdés...átkozottul féltékeny vagyok...meg mindnebe csak azt látom ,hogy meg akar, vagy meg fog csalni...

2012. febr. 21. 16:12
 8/9 anonim ***** válasza:

Mondjuk hogyha nagyon féltékeny vagy, az rossz.

Hagynád, hogy a barátnőd fiúkkal barátkozzon?

2012. febr. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A túlzott féltékenység nem egyenlő az érzések kimutatásával.

Csak szólok...

2012. febr. 22. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!