Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlságosan függök tőle....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlságosan függök tőle. Hogyan lehetnék újra szabad?

Figyelt kérdés

A párommal lassan egy éve vagyunk együtt. A kapcsolatunkban ő is hibázott de én is. Ő sokkal kevésbé függ tőlem, a kapcsolatunk a fontossági sorrendből, egyáltalán nincs legelől.


Én viszont még mindig adni és adni szeretnék, nem feltétlenül anyagiakat. Viszont picit már belefáradtam ebbe az egyoldalúságba. Szeretnék picit függetlenebb lenni tőle. Mit tehetnék?


Nem szakítani akarok! (nemet és kort is írjatok)



2012. febr. 21. 07:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Hááát, pedig a leírtakból az jön le h csak te kepesztesz, annak meg sok értelme nincs.
2012. febr. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Detto ugyanez van velem is... nagyon rossz. Próbálok nem odafigyelni rá, de ezzel csak azt értem el, hogy ma azt mondta nekem; úgy érzi, eltávolodtam tőle. Elég rossz módszert választottam, próbáltam azzal kifejezni, hogy egyedül is jól elvagyok, hogy bunkó voltam vele, stb. Pedig igazából egyáltalán nem vagyok jól el nélküle. Sajnos haverjaim annyira nincsenek, csak pár, de azokkal meg annyira nem szoktam találkozni, és a barátom ezt sem kedveli. Nem akarom megfojtani őt. Nagyon meg akarok felelni neki, de ő meg mindig mondja az újabb és újabb dolgokat, ami nem stimmel szerinte velem és amiben változtatnom kéne.


Nem tudom, hogy neked van-e gondod az önbecsüléseddel, nekem speciel van, nem is kicsi, szerintem ebből adódik ez a gond. Nekem pl. a család is rásegített, mert apám elment, és talán emiatt is ülök rá egy kicsit a páromra, mert félek, hogy elhagy. Tényleg félek, néha egészen pánikba jövök... nagyon kellemetlen.



Egyébként azóta hogy vagytok, ha szabad kérdeznem? Érdekelne. :)

2012. júl. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!