Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez mitől van? Szerintetek dobjam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mitől van? Szerintetek dobjam?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki már 1 éve tetszik, de valahogy sose volt alkalmam őt igazán megismerni. Kb egy hónapja viszont egyre többet beszélünk, és már járunk egy hete. Viszont sokkal másabbnak képzeltem el, igazából csalódtam, pedig nekem olyan volt ez a csaj, mintha az álmaim nője lenne. 18/F
2012. febr. 21. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha nem tetszik akkor szakíts vele, ha tetszik akkor meg járjatok, nem hiszem, hogy erre a kérdésre itt választ kapnál, cselekedj belátásod szerint.


28/n

2012. febr. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hogyan tudtál 1 hét után csalódni benne? Vagy inkább úgy kérdezem, hogy mi az ami miatt csalódtál benne?
2012. febr. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ismerd meg jobban. Még sehol nem vagytok.
2012. febr. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez a baj a mai fiatalokkal, hogy nem tisztelik egymást. Úgy vannak vele, hogy dobom majd lesz másik, ahelyett, hogy egy kicsit alkalmazkodnának egymáshoz.
2012. febr. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy régebben nem ismertem egyáltalán, így olyannak képzeltem, amilyen lányra vágyok. Ehhez képest ismerkedtünk, összejöttünk egy hete, és hát hogy mondjam, kissé ilyen idegesítő, nyávogós, beképzelt csaj. Túlzás lenne azt mondani, hogy szerelmes vagyok, hiszen tényleg alig ismerem, viszont a külsejével magához láncolt teljesen. Ha most megmondanám neki, hogy bocsi, de idegesítő vagy, meg szokj le ezekről a nyávogásokról, akkor tuti megbántanám és ő dobna. A másik oldal meg, h a külseje miatt tényleg nem akarom dobni, mert ilyen szép barátnőm még sose volt, mint ő.
2012. febr. 21. 17:26
 6/6 anonim ***** válasza:

És akkor még a csajok vannak a pasikkal azért, mert jól néznek ki, aha... Azért a nagyon magas értékrend itt is befigyel. :DDDD


Figyú, akkor ne dobd, használd ki, járj vele, büszkélkedj vele, mert hisz annyira jó csaj. :)))

2012. febr. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!