Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dobjam a barátnőm?

Figyelt kérdés

Szeretem. Ő is szeret.

De távkapcsolat messze vagyunk egymástól, hiányzik nagyon.

és pont akkor nicns itt amikor szükségem lenne rá, akár csak egy ölelés erejéig is.

Rossz ez így. :(

Tudom én vállaltam hogy távkacspolat meg minden, de kezdem feladni...

Ugyérzem sokszor, hogy az egész szivemet szakítják ki, annyira hiányzik...:(

Ő az első lány akiért tudok sírni.

Féltékenykedés is van sajnos elég sok, mindkét részről.

Nemtudom mit csináljak!!!!

A szivem hajt, hogy ne veszítsem el a szerelmemet, az eszem pedig folyton aztmondja ne erőlködjek, és ne hajtsam szét magam, hanem térjek vissza a nyugis 7 köznapjaimba, és keressek egy helyi csajt.


19/F

18/L

és fél éve vagyunk együtt


2011. dec. 8. 18:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Találkoztok egyáltalán?
2011. dec. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ne add fel ilyen könnyen. Egyébként hány km ez a távkapcsolat, milyen gyakran találkoztok?
2011. dec. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Hát szerintem maradj vele, ha szereted.

A szeretet épp a nehézségek árán lesz nemesebb és értékesebb, de persze biztos, hogy van akinek a kényelem többet ér.

2011. dec. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Szerintem meg add fel!

Keress egy közelibb csajt akivel minden nap tudtok érintkezni,meglátod sokkal jobb!

2011. dec. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

kb 120 km, de kis falu, szóval átszállások, meg várakozás van..:S


7 végente szoktunk találkozni...

2011. dec. 8. 18:12
 6/18 anonim ***** válasza:

Ja, az átszállások miatt megy el a legtöbb idő. Ismerős érzés. Én majdnem 300km-re udvaroltam egyszer, sűrűbben kellett volna találkoznunk nekünk is.

Aludjatok rá egy nagyot, aztán meglátjátok.

2011. dec. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Zergee :) válasza:
Ha találkoztatok már akkor beszélj meg vele egy másik tali-t, ha nem akkor szerintem hagyd mert fél év alatt azért mind a ketten megszoktátok ezt a távolsági cuccot.. egyszer nekem is volt egy ilyen távolsági kapcsolatom én dobtam a csajt megmondtam neki hogy ez így nem fog működni meg csak egymás hátrányára vagyunk együtt.De sztem sokkal jobb így..de mindenképpen kérd ki a csaj Őszinte véleményét, hogy szerinte jó ez így...De ha tényleg nagyon szereted akkor gondold át a szakítós dolgot lehet jobban jársz de lehet hogy nagyon szomorú leszel bár az is elmúlik egyszer...
2011. dec. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

ő nmetudja, hogy én iylen szarul érzek...:S


de rákérdeztem multkor, aztmondta neki ez nem teher, hogy távkapcsolat,, és csak 7 végente lát...

mindig azzal jön ,hogy nem ununk rá a másikra...

2011. dec. 8. 18:24
 9/18 Zergee :) válasza:
Bocs nem láttam a komidat.. ha hétvégente szoktatok találkozni akkor nincs is akkora gond ha nem sűrün találkoztok azzal csak tartósabb lesz a kapcsolat :)
2011. dec. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
magam sem tudom mit akarok, vagy mit sem..:(
2011. dec. 8. 18:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!