Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Rossz hogy ilyenre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Rossz hogy ilyenre gondolok? (tovább alul) PLS

Figyelt kérdés
Írtam a barátomnak facebook-on hogy van e? erre vissza írta hogy igen!! okéé.. ez mind jó után írom neki hogy mizu meg ilyenek erre nem ír vissza.. ezt telóról történt.. rá fél óra múlva fel lépek gépről.. nézem chat-en nincs.. írtam neki hogy hol van már meg mit csinál... utána fel lépet hogy azért nem volt mert ott van egy lány mert a telefonját csinálják... (ezt a lányt ismerem,messziről rokona is neki) mikor ezt olvastam hogy ott van Carol,(a lány neve) valahogy el kezdett a fejemben az járni hogy mit csinálhatnak.. kérdeztem tőle hogy mikor lesz és írta hogy egy fél óra... fél óráig telót csinálni azért mert nem tudják hogy mi baja... nagyon ideges lettem!! és az is vagyok!! nem tudom ho gy mit gondoljak. .a lány barátnőm valamilyen szinten de akkor is nem jó érzésem van.. és a megérzéseim nem csalnak..... írtam neki hogy akkor szia.. és erre a csaj ír vissza hogy SZIJA... .. nah itt szakadt el a cérna... :S segítség.. :S
2012. febr. 21. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:
szú, szá! Ha nem tudják mi a baja több is lehet a javítás...
2012. febr. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A nök szeretnek kombinálni ,figyelni kutakodni ,utána meg sirtok.
2012. febr. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szerintem nyugodj meg!! aztán próbáld meg tiszta fejjel átvenni a dolgot, de itt most te milyen kapcsolatban vagy vele vagy kötődsz a fiúhhoz??? mert ha jártok vagy valami vagy esetleg egy jó hawer akkor tuti nem hazudik neked, ha meg igen, szakíts vele vagy vess véget a barátságnak, csak ennyit tudok mondani, remélem segítettem valamennyire :)
2012. febr. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hmm a szerelmem és 1 éve vagyunk együtt.. nem tudom hogy mi vt.. de valami nem jó..
2012. febr. 21. 19:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem túlreagálod.Főleg ha "messziről rokona is neki".Most a barátodnak a rokona?Akkor nem értem,csak nem kavar egy rokonnal.
2012. febr. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem nem hazudna neked, tuti hogy az igazat mondta, higgy nekem.. :)) meg az előző válaszolónak adok igazat.. csak nem kavar egy rokonnal :S :D
2012. febr. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!