Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 vagyok, de nem tudok leszólítani egy lányt se, adtok pár tippet?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy ha megyek a buszon van olyan,hogy áll a csaj rám néz én is ránézek és elmosolyodik,meg van olyan hogy direkt közelebb ül,de én nem merek neki szólni semmit,mit csináljak?
2012. febr. 21. 21:16
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
szia, merre laksz, elkísérhetlek?
2012. febr. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
csefy: mért akarsz elkísérni?
2012. febr. 21. 21:18
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
14 vagy, akkor nyugodtan várj még 1-2-3 évet :) de tényleg...főleg ha még ilyen problémáid vannak :S
2012. febr. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
ezt mondd neki,:D
2012. febr. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért akarod elkisérni nehogy valami szatir megtámadja hazafelé menet,és a végén kérsz egy puszit.:-)
2012. febr. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ne szivassuk mar. Nem mondta h b@szni akar vele mint manapsag a legtobb b*zi. Csak beszelgetni akar vele. Emberek nyugi van :) nem tehet rola h 14. Hirtelen nojjon fel? Csak probaljunk meg neha kedvesebb lenni :) bar... Telleg vicces egymast szivatni neha :P. Nem tudom a valaszt kerdezd meg mit szeret.
2012. febr. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
az elobbi valaszokra irtam de... Gondolom mar toroltek oket.
2012. febr. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Lányként mondom, az a legjobb, ha összeszeded magad, és köszönsz neki, kezdeményezz te!
2012. febr. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!