Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Adsz tippet hogy hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adsz tippet hogy hogyan lehetne leszólítani egy lányt a konditeremben?

Figyelt kérdés

A legtöbb lány a futógépet használja, amit én pont nem. Hogy tudnám leszólítani? Az nem lenne jó ötlet ha csak úgy odamennék hogy "szia megszeretnélek ismerni".

Felajánlani nem tudnám neki hogy segítek neki mert pár hónapja járok csak kondiba.


2011. jan. 17. 19:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerintem elsőre elegendő ha csak köszönsz neki!

Később mosoly, ha visszamosolyog, nyugodtan odamehetsz!

Kezdheted pl a szia, nincs kedved meginni vmit a kondi után?

2011. jan. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

odaballagsz...szia! te nem debreceni vagy?

akarmi a valasz, te elkezded felvezetni, hogy voltal a viragkarnevalon blablabla....mar folyik is s beszelgetes.

2011. jan. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Ez kicsit nyomulós:S.


Vmi oda kapcsolódót kellene kérdezni és olyat hogy ne nézzen hülyének. A továbbiakat már megoldanám.

2011. jan. 17. 19:17
 4/11 Funktasztikus ***** válasza:
én pont debreceni vagyok ohh kösz h megkérded:$xD komolyra:szia fenékre gyursz ha jol látom... edzhetnénk eggyütt:P kicsit nyomulós:D
2011. jan. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Gyúrunk W@zze?:D:D:D:D: nyugi csak vicceltem a választ már megadták az előzőek.
2011. jan. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az a virágkarneválos jó duma. Amúgy tökmindegy, hogy mivel mész oda, ha a lánynak van egy kis sütnivalója, úgyis rájön, hogy ismerkedni akarsz. Onnantól meg már ő dönt. Vagy lekoptat, vagy belemegy a játékba.
2011. jan. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az a nyomulós ha rögtön közlöd vele, hogy " szia! megszeretnélek ismerni". Nekem sokkal jobban tetszene, ha inkább elhívnál kondi után valamit inni-ez úgyis azt jelenti, hogy megszeretnél ismerni de valahogy finomabban:)


L/19

2011. jan. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ha elküld, lehet nem a taktikával van gond, csak lejön neki h ismerkedni akarsz, neki meg nem jössz be, vagy van pasija és ezért ráz le
2011. jan. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

az első válaszoló volt a fájinos.:D


és nehogy habozz ! ha nálunk kondiba lenne egy lány aki jól is nézki (kinek mi) én nem haboznék . de sajna nincs ilyen szerencsém :/

2011. jan. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 86tibike válasza:
Ne fossál béke van az első tökéletes
2011. jan. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!