Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy második esély mindig van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy második esély mindig van egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Ezalatt azt értem ugye hogy senki nem hibátlan,senki sem tökéletes, így gyakran hibázunk.
2012. febr. 17. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
A helyzetüktől függ. Van mikor kijár egy második esély és van mikor befucsolt végleg. Szerintem ez a helyzettől függ.
2012. febr. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nincs olyan fizikai-kémiai-matematikai törvény vagy szabály, mely szerint minden kapcsolatban kötelezően kell, hogy legyen második esély.

Végülis számodra is furcsa lenne, ha valaki megbocsáthatatlan dolgot tenne ellened, de egy törvény kötelezne, hogy bocsáss meg.

Most persze te állsz a rossz oldalon (a kérdésed alapján), de hát szívás, ez van.

2012. febr. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez csak attól függ, hogy mindkét fél beismeri-e a hibáit és képes-e azok teljes tudatában újra megpróbálni. Amúgy szerintem igen, lehetséges.
2012. febr. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a bizalom egyszer elveszik, akkor ott már nincs mentség. Szóval aki egyszer átveri a másikat az máskor is átfogja és aki egyszer megcsalja az máskor is megfogja... Szóval minek adni második esélyt? Úgy is az első adandó alkalommal megdől az egész. Vagy megszokod már az elején a párodat úgy ahogy van, vagy ne tervezz hosszú távra.
2012. febr. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem mindig.

Bár én mindig adtam, nekem csak egyetlen 1x lett volna rá szükségem (apróság miatt szakítottam és megbántam), én nem kaptam meg a lehetöséget.

(Söt...)

Azóta eltelt pár év, és nem tudtam túllépni rajta...

2012. febr. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!