Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baj, ha a lány hívja el a fiút?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha a lány hívja el a fiút?

Figyelt kérdés

tetszik nekem, és neki is tetszem, tudom, mert megbeszéltük. a múlt héten találkoztunk kétszer is, egyszer egy baráti társasággal, egyszer meg ő hívott el. most nem beszéltünk 1-2 napja, mert gyáva voltam keresni, és írni neki... így gondoltam megkérdezem, hogy szerintetek baj e, hogyha most akkor írok neki én, hogy mikor érne rá a héten?


hétvégén kérdeztem, hogy van e kedve találkozni, és azt mondta, hogy persze, de nem firtattam nagyon, mert elég sokat és kiszámíthatatlanul dolgozik. ez azért fontos, merthogy akkor elvileg nem azért nem hív el, mert mégsem jöttem be neki, gondolom én...


szóval a fiúk ehhez mit szólnának? vagy elítélnék érte a csajt, mert nem türelmes?


2012. febr. 21. 21:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
58%
nem baj, sőt, örülni fog neki
2012. febr. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
bárcsak én is meg merném tenni...
2012. febr. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
én megmerem, de csak mert tudom, hogy tetszem neki. bár jobban örültem volna, ha ő hív el engem... meg félek, hogy mit fog akkor rólam gondolni. hogy türelmetlen vagyok, vagy rá akarok mászni, vagy ilyesmi... de tényleg rákérdeztem hétvégén, és miért hazudna, hogy akar még látni..? elég őszinte embernek ismerem.
2012. febr. 21. 21:50
 4/22 anonim ***** válasza:
68%

ha ö is tetszik és te is tetszel neki akkor mi a problem??!

csak egyet tarts az eszedbe....."előbb a szívedet társd ki, és csak azután a lábad" ;)

2012. febr. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
..nem baj
2012. febr. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

21:53: ezzel nem lesz probléma:)

na, de ti fiúk, mit szólnátok ehhez..? ha nem akarnátok találkozni egy csajjal, akkor megmondtátok volna már neki, amikor kérdezte, ugye..? mert mostmár ebben is bizonytalankodok kicsit.

2012. febr. 21. 21:55
 7/22 anonim ***** válasza:
Az utolsó kapcsolatom kivételével mindegyik úgy született, hogy a csaj kezdeményezett,szóval kifejezetten kellemes meglepetés az embernek.
2012. febr. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
58%
..persze megmondanám azonnal kerekperec ha én lennék a szituba
2012. febr. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

"hétvégén kérdeztem, hogy van e kedve találkozni"


De te már elhívtad és nem kaptál konkrét választ,akkor most miért hívnád el újra? Most rajta a sor. Tudattad vele,hogy szeretnéd még látni,ő ezt tudomásul vette,nem kapott azonnal az alkalmon,ne omolj újra a karjaiba,legyen benned tartás. Ha látni akar tegyen érte. Ha valaki sokat dolgozik,de szeretne párkapcsolatot az meg fogja oldani,hogy randizhasson.

2012. febr. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
nem hívtam el, csak arról volt szó, hogy nem e idegesítettem fel vagy valami, és hogy lesz e majd még kedve találkozni. és erre mondta, hogy persze. nálam egy elhívás úgy néz ki, hogy vagy megkérdezem, mikor ér rá, vagy javaslok egy időpontot.
2012. febr. 21. 22:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!