Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Haaat hogy is kezdejem el? El...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haaat hogy is kezdejem el? El vesztetem a szuzessegem egy (baromtol) aki csak igergetett, hazudgalt, es a vegen megcsalt! Amikor finoman kozoltem vele, h tudok mindenrol akkor ossze vissza hebegett, o volt a folenyes :D erre meg!

Figyelt kérdés
Es o az aki nem hiv es nem is keres, kicsit bosszut allnak rajta adjatok kerlek tippeket! es am tik az en helyemben mit csinalnatok?
2012. febr. 21. 22:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
vennék egy helyesírási szótárt. és reklám:
2012. febr. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 jin ***** válasza:
100%

a helyedben:

-megtanulnék magyarul

-nem lennék naiv

-tudnám,hogy a bosszú semmit nem old meg

-bosszuú álnék rajta csaaak vicceltem:D

AM MENJ EL AZ UJ NŐJÉHEZ ÉS MESÉLJ EL MINDENT :DDDD

ez fájna neki :D kicsit :DD

de én nem is adok rosz ötleteket.........

2012. febr. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Amazing ***** válasza:

A bosszú csak felemészt :S

Hogyha elmesélném hogy mit tett velem a volt barátnőm, akinek az anyját is kihúztam a szarból (anyagilag), akkor a te gondodat nem is éreznéd annyira félelmetesnek :D

Én is szívesen állnék bosszút, vannak privát videóink, amit kirakok az fb-re, meg valamelyik videó megosztó portálra és hamar szétmegy a neten, és röhögnének rajta, de nem teszem.

Pedig csak pár kattintás lenne, és évekig nem tudná lemosni magáról.

De ennél én nem is okosabbnak, de jobbnak tartom magam.

Ha te is megnyugszol és végiggondolod, rájössz hogy a bosszú értelmetlen és hosszú és igazából annyit érsz el vele, hogy szar lesz a csávónak és ez téged csak pár pillanatig boldogítana, utána ugyanúgy fájna amit csinált mint eddig.

20/F

2012. febr. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
De pár pillanatig jól esne! És van rá 0,00000001% esély, hogy tanul belőle.
2012. febr. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!