Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a barátom többnyire csak reggel szeret szeretkezni? Este mondjuk hulla fáradt sokat dolgozik. De hétvégén is inkább reggel.

Figyelt kérdés
2012. febr. 21. 22:55
 1/8 anonim ***** válasza:
a reggeli merevedés miatt lehet. én is kanos vagyok reggel, s nem vetem meg a szexet
2012. febr. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem végül is ez nem probléma de sokszor este is kívánnám!
2012. febr. 21. 22:58
 3/8 anonim ***** válasza:
Méřþ á férfiak így vannak 'beállítva'. A nőkr eleginkább dél felé jön rá a szexelhetnék. Ezt nem csak olvastam, személyesen is tapasztaltam. :)
2012. febr. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
úgy olvastam "seggel"
2012. febr. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

reggel én is mindig rávagyok állva egy kis hancúrra :D

reggeli merevedés miatt ja, eléggé kanosan kel az ember és akkor jól esik.

amúgy meg este ha akarod akkor kezdeményezz kicsit, ráfog állni a témára. ha pedig mondja hogy ne mert fáradt akkor pedig fogadd el ez van :/

attól hogy te vagy a lány még kezdeményezhetsz.

és a tett halála a tökölődés.

ez volt a ma esti bölcsesség ;)

2012. febr. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sokszor kezdeményezek mint ahogy ő is,csak látom hogy este nehezebben kapható a dolgokra inkább oda húz magához és már alszik is.Reggel nincs akadály.
2012. febr. 21. 23:37
 7/8 anonim ***** válasza:

akkor a fáradtság :/

aki sokat dolgozik azzal ez van sajnos :/

mostani barátnőmmel akivel majdnem 10 hónapja vagyok együtt

1x volt olyan hogy nála voltunk és hulla fáradt voltam, befeküdtünk ágyba, odabujt hozzám. és szokásos kufirc helyett kb 25 másodperc és elaludtam XD

nem is figyeltem semmire csak puff alvás. reggel pótlás lett belőle XD

2012. febr. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Bozsikrisz válasza:
A férfiaknál a nap folyamán ingadozik a tesztoszteronszint, reggel a legmagasabb.
2019. júl. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!