Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért jönnek sokan össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jönnek sokan össze bulikban?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk nem isznak alkoholt,meg nem is drogoznak.Akkor hogy lehet ?
2012. febr. 21. 23:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én csak beszélgetni szoktam, de nem tudom ráterelni a szót arra, hogy többet is akarnék az adott lánytól, így soha nem lesz belőle semmi
2012. febr. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Marad az,hogy azért,mert jó a zene.:)
2012. febr. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

összehozza az embereket a buli.

sok ember sok helyen. megismerik egymást. ellazulnak kikapcsolódnak. esetleg isznak is kicsit (tudom hogy azt irtad hogy nem de előfordul)

és azért lazulás közben gátlástalanabb az ember mint az irodában vagy épp egy fa mellett ahova hugyoznak a népek :)

2012. febr. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Zenére én is gondoltam :D Az alkoholra azért írtam hogy nem,mert bár tudom hogy annak hatására melegednek össze a legtöbben,de van akik egy kortyot sem isznak buliban,és mégis.
2012. febr. 21. 23:53
 5/8 anonim ***** válasza:
mert sok ingyen partyqrva van,azért.
2012. febr. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az emberek többsége azért jár el szórakozni, mert ismerkedni akar.
2012. febr. 22. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
mert akkor mindenki szorakozás kikapcsolodás üzemodba rakja magát és sokkal kötetlenebbül tud bármit is csinálni. mert ott nem pörögsz a hét dolgain hanem simán csak élvezed a pillanatot
2012. febr. 22. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tényleg sok partyqrva van,de nincsenek ingyen.És én most párkapcsolatra gondoltam.
2012. febr. 22. 02:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!