Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek milyen csajok jönnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek milyen csajok jönnek be? (külső és belső)

Figyelt kérdés

Fiúk nektek milyen csajok jönnek be? (külső és belső)

normális válaszokat kérnék , köszönöm!


2012. febr. 13. 18:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%

Külső:

2 kéz, 2 láb, 1 fej.


Belső:

Szív, máj, tüdő, vékony/vastag belek, epe, stb..

kb.


16/F

2012. febr. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
hát mit ne mondjak nem túl nagy az elvárásod xd
2012. febr. 13. 18:04
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Legyen nő.


Külsőségek:

160-170 magas, 50-60kg.

barna szemek, barna haj.

Szép, kicsi vagy közepes nagyságú feszes körte cicik.

Feszes fenék, szép hosszú combok.

Legyen nőies a megjelenése.


Belsőségek:

Legyen őszinte, akkor is ha ez nehéz, mert a gerinctelenség számomra nem elfogadható dolog nőtől sem.

Ne legyen túl érzékeny, ne hisztizzen túl sokat.

Legyen mosolygós, az nem baj ha kicsit zárkózott.

Legyen tanult legalább mérsékelt szinten.



Ezek amiket leírtam csupán a nőideálom, nyilván mással is ismerkedem ha megfog benne valami.


27/F

2012. febr. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Külsőre mit mondjak.. mondhatni mindegy (csak szép legyen) de lehet bármilyen színű haj/szem kombináció szép, ez lényegtelen. Kis fölösleg sem baj (nem sok azért..)

Nehéz így elmondani.. vagy színpatikus vagy nem, valahogy ez úgy eldől belül.


16/F

2012. febr. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Külsőleg Nina dobrev:

[link]

[link]


Belsőleg meg ,legyen vagány , minél jobban hasonlítson rám.

2012. febr. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Külső:

a lényeg, hogy legyen kisugárzása. Ha emellett barna hajú és barna szemű, az hab a tortán

legyen vékony, de legyen melle és feneke, azaz legyen nőiesen vékony, nőiesen formás

Belső:

legyen őszinte, ne hisztizzen, szeresse a humort és a romantikát, a korának megfelelően viselkedjen, ne legyen gyerekes

2012. febr. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nekem a vörös haj a gyengém :). Legyen egy egyedi stílusa, kedves, őszinte (ez a legfontosabb), vidám és szórakozott személyiség legyen :D akivel nem tudsz unatkozni vagy még az unatkozás is jó dolog :D


19/f

2012. febr. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Külső:

Én kicsit jobban szeretem a telt csajokat (nem kövér vagy molett) 160-170 cm, 50-60 kg, hosszú haj, barna vagy szőke, közepes mell, kerek popsi és normális öltözet

Belső:

Fontos, hogy művelt legyen, nem kell diploma, de alap dolgokat had ne én magyarázzak el neki, nálam nem hátrány ha egy kicsit egoista, beszéljen szépen, legyenek saját gondolatai, ne legyen manipulatív, kb ennyi

2012. febr. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Külső: bájos arc, fogjom meg arcra és vékony vagy átlagos, alacsony legyen testalkatra.


Belső: megértő, hűséges, értelmes, kedves, szeretni való és viszont szeretni tudó, hozzám ragaszkodó


De már egyre jobban építem le a külsővel kapcsolatos igényeimet, mert látom, hogy mennyire romlottak az ún. szép lányok, persze tisztelet a kevés kivételnek.


22/F

2012. febr. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

szép arc, gyönyörű fogak, arányos test, nem kövér, szép kezek, szép haj, 155-165 cm magas, 50 kiló körül

(lehetőleg szűz)


belsőre: hűséges, sose hazudjon, ne titkolózzon, ne a barátnőire hallgasson, ne kifelé kacsintgasson a kapcsolatból, mindent megbeszéljen velem, legyek fontos neki, legyen okos, értelmes, szerény és legyen humora

2012. febr. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!