Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párommal mindketten hirtelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helloittvagyok kérdése:

A párommal mindketten hirtelenharagúak vagyunk, engem megviselnek a veszekedések, őt nem különösebben. Hogy tehetném magam érzéketlenebbé, hogy ne sírjak folyton, és ne fájjon?

Figyelt kérdés
Gyors szerelem,összeköltözés,fél éve vagyunk együtt,ő tíz évvel idősebb,ebből is adódnak problémáink.Egy helyen dolgozunk,de külön műszakban,alig látjuk egymást,de ha együtt vagyunk,minden szeretettel teli,szeretjük egymást.Soha nem voltam ilyen szerelmes,vannak barátnőim,és neki nem tetszik,ha elmennék velük valahová.Most vásárolni mennék munka után az egyikkel,de nem enged.Neki már az kell,hogy otthon üljek,jó asszony legyek,pedig még csak 22 vagyok,a házimunkákat tökéletesen elvégzem,szeretem a rendet,mindenben alkalmazkodom,egy papucs lettem.Azt mondta,ha elmegyek vásárolni,ne is jöjjek haza.Tudom,hogy szeret,én is őt,de nem tudom mit tehetnék.Elhagyni nem tudom,ilyen jó még sosem volt senkivel,ma volt a legdurvább veszekedés,ilyen még nem volt,félek az egésztől,mindentől.Mit tegyek?
2011. ápr. 17. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Most nem azért, akár milyen jó lenne én ezt valahogy megbeszélném vele, mert elveszted az életed és a barátaid. Az én barátom is ilyen és megbeszéltem vele, hogy vannak barátaim akikkel tartani akarom a kapcsolatot és szeretnék velük találkozni néha. Ha egy ilyen jellegű beszélgetés után is azt mondaná hogy nem mehetsz, én a helyedbe ott hagynám.
2011. ápr. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az van,hogy eddig nem volt gond ilyesmivel,nem szólt érte,de ma összekaptunk és ezt is felhozta,hogy én ne járkáljak,pedig eddig egyszer voltam a barátnőmmel,akkor is 2 órát,és haza is jöttem.Ma ilyenje volt,de ez megint tartani fog egy hétig,mert most alszik éjszakás műszak után és nem tudjuk megbeszélni,jövő héten megint csak éjjel látjuk majd egymást,amikor hazajön,nekem meg hajnalban kelnem kell.De utálom ezt,és őt nem viseli meg,elvan,én meg csak bőgök,de arról se tudhat,mert felidegesíti.:(Felkeltsem?Akkor meg moscos lesz:(
2011. ápr. 17. 20:04
 3/6 anonim ***** válasza:

nem én vagyok a világ legjobb embere,mivel kicsit gengszteréletet éltem eddig,de ez nagyon sz.r műsör amit a csávód csinál.kicsit be van gyepesedve az agya sztem.

24/ff

2011. ápr. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Néha én is úgy érzem,hogy már öregesen gondolkodik,pedig nem öreg.Én meg aztán főleg szeretnék mászkálni,de ezt csak vele tehetném meg,pedig soha soha nem csalnám meg,tudja ő is,hogy belebuzultam teljesen,és mégis ez van.Dolgozom én is,nem akarom,hogy eltartson bárki is,de azon kívül nem tehetem azt,amit akarok.Ha hozzámegyek,amit tervezünk,akkor ez lesz majd mindig?
2011. ápr. 17. 20:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, valószínűleg ez lesz. Én sem bírnám, és amint látom te sem bírod. Gondold át jól, így akarsz élni életed végéig? Ha pedig tényleg szeret nem hagyna el annyi miatt, hogy elmész a barátnőiddel vásárolni. Te sem hagynád el ennyiért, nem?
2012. dec. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Most látom, hogy ez már régi kérdés. Egyébként sikerült megoldani?
2012. dec. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!