Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy látszólag bunkó pasiról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy látszólag bunkó pasiról kiderül, h vannak érzései, és normális gondolatai, az vonzóvá, vagy taszítóvá teszi?

Figyelt kérdés

2012. febr. 22. 13:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
vonzóbbá :p
2012. febr. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem vonzóvá.
2012. febr. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Vonzóvá... de attól még elgondolkodnék azon, hogy miért volt bunkó, és később nem válik-e újra azzá...
2012. febr. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
De mi ez a barom kérdés? Most ha egy emberről kiderül, hogy vannak normális gondolatai az milyen esetben tehetné őt taszítóvá??????? Ezt a kérdést olyan írta, akinek nincsenek normális gondolatai és ez igen taszító.
2012. febr. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

4! Jogos a kérdésed...


de épp ezért tettem fel a kérdést,mert volt egy lány,akinek tetszettem,de csak amíg egy bunkó voltam,és nem foglalkoztam vele, aztán most,h megnyíltam előtte, és normális dolgokról is elbeszélgettem vele,és megmutattam neki,egy érzelmesebb oldalamat is,mivel bíztam benne.....de erre eltaszított magától, és igazából ne mértem:/

2012. febr. 22. 13:26
 6/13 anonim ***** válasza:
Lehetett ott azért más is... meg aztán lehet, hogy amit te normális gondolkodásnak tartasz, azt ő nem tartja annak...
2012. febr. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Amazing ***** válasza:
76%

Hagyjad már a mai lányokat :D

Azok azt szeretik ha megalázod őket, utána pedig milyen g.ci vagy :D

Ne vedd már komolyan őket XD

2012. febr. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Attól, hogy vonzóbbá tesz egy pasit a normális gondolkodás, még előfordulhat, hogy a csajnak épp az kellett, amilyen korábban voltál. Ki tudja mit látott benned akkor és ki tudja mit igényelt akkor egy pasiból.

A másik meg az, hogy te ítéled meg úgy, hogy korábban bunkó voltál és később jó fej, de ki tudja kívülről mi látszott, mi jött le.

2012. febr. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az én volt barátom az a tipikus "kemény legény" volt, elég bunkó, nagyképű.. Összejöttem vele, és kiderült hogy csak látszólag ilyen, amúgy meg akkor a szíve mint a házunk és hogy nálam is érzelgősebb..De amikor valamin vitáztunk, mindig ő nézett le, és soha nem lehetett igazam. Szóval..változó:S remélhetőleg neked nem lesz ilyennel kapcsolatod.. elég rossz volt, hogy beleszerettem a kedves személyiségébe, de még is csak egy k.csög volt..:S
2012. febr. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ha valki bunkó, és tényleg bukó, akkor nincseneke érzései, és ha úgy is látszik, az van bennem, hogy csak megjátsza...Szóval nem lesz vonzóbb, hanem taszít, hogy megjátsza magát!
2012. febr. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!