Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolatban élek, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban élek, de lehet hiányzik a pasizás? Ez normális?

Figyelt kérdés
10hónapja van barátom,bár mostanában érzelemhullámaim vannak...van egy osztálytársam,aki nem tetszik,de mostanában egyre többet hülyülünk...a barátommal,nem szoktunk annyit nevetni együtt meg ilyenek.pedig ez nekem nagyon fontos dolog.nem tudom mi van velem,lehet már nem vagyok szerelmes?vagy mi lehet velem?komoly tanácsokat szeretnék,vagy hasonló tapasztalatokat!
2012. febr. 21. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:
11%
ribi vagy
2012. febr. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Honnan tudhatnánk, hogy szerelmes vagy-e? De nem a hülyéskedéstől leszel szerelmes. Jó a pároddal az ágyban? (Lefeküdtetek egyáltalán?) Mit vársz a pasizástól? Hogy udvaroljanak neked? Ha párod van minek?
2012. febr. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Korod? Szerintem nagyon fiatal vagy. Más az ha egy haverral, baráttal jól érzed magad, eltudsz vele hülyülni. De egy baráttal/barátnővel nem szokás ökörködni. Persze azért kell, de nem annyira.

A másik meg, ha igazán szeretnéd a barátod, akkor nem tudnál más fiúra ÚGY nézni. Még csak az eszedbe se jutna.

19/L

2012. febr. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pontosan úgy van ahogy az utolsó leírta.
2012. febr. 23. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!