Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudassam egy fiúval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudassam egy fiúval hogy tetszik?

Figyelt kérdés
egy edzésre járunk és nagyon bejön. szeretnék tippeket hogy edzésen hogy tudassam vele.az a baj hogy csak ott szoktunk találkozni:( valami tanács?

2012. febr. 23. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Szemezz vele, mosolyogj rá köszönj neki , mond meg neki hogy tetszik neked hívd el valahová...
2012. febr. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha fiú vagy te is, akkor közös az öltözőtök is, szóval ott könnyen feltalálod magad, ha meg lány vagy, merthogy ezt nem írtad a kérdés mellé milyen nemű vagy, akkor húzd meg a khmm... haját és csinálj úgy mint az ovisok. az izomagyú srácoknak ez nagyon bejön
2012. febr. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem vagy noooooooooooormáááááliiiiiiiis!!!!!! Így éjfél után egy most NAGYON DURVÁN kiütött!!!

Amúgy én is edzésen jöttem össze a pasimmal, mi állandóan oltogattuk egymást, meg hülyéskedtünk, aztán egyszer találkoztunk az utcán, és elhívott sörözni. Egyedi eset, de bejött!

2012. ápr. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 CyberSniper válasza:

Elsőnek: fiú vagy lány vagy???


mert ha fiú( ratyi ) akkor szimplán az öltözőben b@szd segbe, és várd az eredményt!


ha lány vagy, akkor tudom ajánlani a kedves mosolyt, és azt hogy légy a közelében. ha meg ő kezdeményezz, akkor reagálj rá pozitívan ( pl. ha elhív valahova, akkor mondj igent )

2012. ápr. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!