Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Terhesség alatt használtatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhesség alatt használtatok óvszert?

Figyelt kérdés
Csak tapasztaltak válaszoljanak!
2012. febr. 24. 09:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nem!Miért kéne terhesség alatt óvszer?

Lehet én vagyok a buta és kellett volna?!

2012. febr. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem! Minek?
2012. febr. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Feltételezem, hogy a férjeddel (élettársaddal) akarjátok használni, így a nemi útonj terjedő betegségektől nem kell tartanod...

A nem kívánt terhesség ellen meg felesleges...

2012. febr. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
ennek a kérdésnek nincs értelme.Ha már terhes vagyon,akkor minek védekezzek?? Mitől kéne félnem? Hogy a terhességem mellett terhes leszek??Nem kéne egy kicsit gondolkodni mielőtt kiírsz ilyen kérdést??
2012. febr. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
*vagyok*
2012. febr. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Mi sem használunk. Feleslegesnek tartom

26hkm

2012. febr. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

volt olyan h 1 csaj 2 különböző pasitól várt gyereket!

kb 1 hónap volt köztük

2012. febr. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

Szia!

Mi használunk a párommal, mert amikor nem használtunk az aktus után görcsölt és fájt a pocim.Sok helyen olvastam hogy nem tesz jót a sperma , akár be is indíthatja a szülést idő előtt...nem tudom ez mennyire igaz, de a hüvelyi fertőzések ellen is érdemes használni.

29 hetes km

2012. márc. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Angus:


Légyszi adj pár forrást, hogy hol olvastad ezt! ... LOL!!!

2012. márc. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%

Szex – ez a tevékenység két okból is beindíthatja a szülést: egyfelől az ondóban prosztagladin hormon található, ami a szülés beindulásáért és a méhszáj érettségéért felelős hormon, másfelől az orgazmus az anya szervezetében beindítja az oxitocin elválasztást, ami pedig a méhizom összehúzódásáért felel.

pl itt.... tényleg nagyon vicces....

2012. márc. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!