Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tegnap összevesztünk, várjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap összevesztünk, várjam meg míg keres?

Figyelt kérdés
Közvetlen utána bocsánatot kértem többször is, majd még egy sms-t is írtam, amire nem reagált, azóta se írt, nem hívott, Facebook-on sincs fent, semmi életjel. Ilyenkor fent szokott lenni (ha nem velem van), aggódom. Miattam volt az egész, de nem lenne túlzás huszonötödszörre is bocsánatot kérnem? Félek hogy elveszítem :(
2012. febr. 24. 15:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem lenne túlzás. Ha te voltál a hibás akkor tégy meg mindent érte. Persze attól függ mit műveltél. Ha kiirtottad a családját akkor nem érdemes nyalizni.
2012. febr. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

te vagy a srác? ha igen, akkor lehet, hogy a (volt) barátnőd egy HP (hisztis p*csa) és könnyel lehet, hogy soha az életbe nem áll szóba veled, mert az mondtad ami mondtál.


Ha így van, őrizd meg a maradék méltóságod. Úgy sem tudsz mit tenni. Meg ha vissza is sírnád magad, az ilyennel mit lehet kezdeni?


Persze, még egyszer-kétszer próbálkozhatsz. Vigyél neki ajándékot, vagy tudomisén... hátha. Viszont, ha levegőnek néz, tedd te is azt.

2012. febr. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igazából ő reagálta túl szerintem, de ezt neki nem fogom mondani nyilván. Borzalmas napom volt tegnap, tele voltam feszültséggel, és egy apró hülyeségből jó nagy hisztit csináltam, még hergelt is mellé (nem szándékosan)... Nem is tudom már miket vágtam a fejéhez, de szerintem nem valami szép dolgokat. De úgy bánom :(
2012. febr. 24. 15:07
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem, én a lány vagyok.
2012. febr. 24. 15:07
 5/8 anonim ***** válasza:
Elmész hozzá személyesen b*sszus!Bekopogsz és őszintén szemtől-szemben kérsz bocsánatot.
2012. febr. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Figyelj, ha egyáltalán ilyenkor leállsz vele veszekedni, az azt jelenti, hogy tudsz a gondjaidról beszélni, ki tudod adni... az lenne az igazi szívás, ha nem támadtál volna neki. Akkor az a sok minden még most is benned lenne. Úgy most semmi kedved nem lenne bocsánatot kérni.


Igazából most sincs miért... csak ezzel jelzed neki, hogy fontos neked, és nem akartál neki rosszat, csak így jött ki. Ha szeret, ezt megérti, bármikor, csak egy kis idő max :)


Engem az pl már tuti meghatna, ha látnám, hogy a barátnőm kiírt egy ilyen kérdést :D

2012. febr. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne kérj folyton bocsánatot bakker:D Ha majd egy ideig nem hívod semmi.. találkozol vele és rá se nézel akkor észre veszi a hiányodat és vissza fog menni.. :D HA SZERET. Nehogymár érezze,hogy ő van "felülkerekedve"mert akkor az lesz,hogy ha ezt meg megteszed megbocsájtok..meg ha újra együtt vagytok akkor is "én bocsájtottam meg emlékszel?"nem lenne túl jó,ha ilyennel visszavág.. :D szóval mondom..ne is figyelj rá.és akkor azt hiszi hogy nem érdekel téged..és szarul fogja magát érezni..:) ne hívogasd..:)
2012. febr. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Utolsó, te beteg vagy...

Szerinted tök mindegy, ki bántott meg kit? Ezek szerint akármi történik, a lány duzzog egy sort, a pasi meg visszamászik és meg van oldva? Hát gratulálok! Ilyenektől mentsen meg a sors!

2012. febr. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!