Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, Férfiak! Ha egy nő meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, Férfiak! Ha egy nő meg tetszik nektek, mennyit gondolkodtok, fantáziálgattok róla?

Figyelt kérdés

/És mit?

Csak ő jár a fejetekben?(Más nő nem)

Sokszor eszetekbe jut egy nap?/


2012. febr. 24. 21:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egész nap az eszembe van ,de ha az utcán meglátok egy jó csajt ,akkor rola is vannak elképzeléseim.:-)
2012. febr. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor azon gondolkozok, milyen lenne vele együtt. Olyankor elég sokszor a fejemben jár, nem tudom kiverni a fejemből. Általában róla álmodom olyankor.
2012. febr. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

hogy mindig az tulzás

mikor eszembe jut elképzelem milyen lenne az ágyban, majd hogy REGGEL milyen lenne az ágyban a kaja meg a sex vele

kb enyi

2012. febr. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2012. febr. 24. 21:19
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Meg kell különböztetni, hogy tetszik-e, avagy szerelmes vagy belé.


Ha tetszik egy lány, az csak csupán testi vonzalomra utal, tehát jön egy röpke gondolat, aminek hamar el kell illannia.


Ha szerelmes vagyok egy lányba, úgy kelek, úgy fekszek, hogy rá gondolok, róla álmodozom, ekkor csak ő az egyetlen nő a számomra, nincs más, és ez nagyon fontos.

2012. febr. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%

Semennyit.

Barátnőm lefoglalja az összes ilyen irányú agykapacitásom, így másra sajnosjajdekár nem marad hely. Na nem mintha más egy cseppet is érdekelne...

2012. febr. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem úgy van, ahogy az utolsó írja. Van h napokig egy lány jár a fejemben, de ha közben más lány feltűnne a színen, nem utasítanám el. Ezt inkább tetszésnek nevezném, mint szerelemnek.
2012. febr. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 xethorax ***** válasza:

Ha a megtetszés alatt a szerelembe esést érted...

akkor sokat :) mármint sokat gondolkodom róla, felidézem magamban a szóbeli beszélgetéseinket, visszolvasgatom az írásos dolgokat, önkéntelen is a jövőt tervezgetem :) Fantáziálgatni mármint szexuális téren annyira nem jellemző ;)

2012. okt. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
59%
Én multkor annyira belőrültem egy lányba, hogy minden tizedmásodpercben folyton őrajta ábrándoztam. Egyszerüen teljesen megbénít, szinte! semmihez nem volt kedvem, csak rá gondolni. Annyira rossz érzés,hogy borzasztó. egyi gazi lelki válság, betegség. Alig tudod ezt atolakvó gondolatot a fejedben feloldani.A legszarabb, ha nem vagy képes felszedni, de csak vágysz, vágysz tovább. Pont olyan mint ha nagyon kell hugyoznod, de egyszerűen nem tudod kitolni magadból, mert nincs lehetőség sehol sem.
2012. okt. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!