Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, amikor hiányoljátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, amikor hiányoljátok a szenvedélyt, akkor miért nem gondolkodtok el az okáról?

Figyelt kérdés

"Istenem, miért ilyen töketlenek és gyávák ezek a mai fiúk?!" "Miért nem képes leteperni?!"

Ugye ismerős a fenti mondat? Sok lánytól olvastam már itt a fórumon. Na de álljunk csak meg egy pillanatra!

Tisztelt ifjú hölgyek! Nem gondolkodtatok még el a fiúk visszafogottságának a miértjéről? Mert nem ok nélkül teszik...

Azok a srácok, akiket valamennyire is érdekel, hogy a lányok mit gondolnak róluk, állandóan csak a nemük sározását hallják mindenhonnan. A fiúk szexmániások. A fiúk nem is képesek az önzetlen szerelemre. A fiúk önzőek és csak a saját kielégülésükre képesek gondolni. És végezetül: a fiúk sokkal egyszerűbbek, mint a lányok és sohasem érthetik meg, mennyivel összetettebbek érzelmileg és szexuálisan is.

Az eredmény: a fiúk ösztönösen is visszafogják a vágyaikat és messze szolidabban viselkednek, mint azt szeretnék. Szeretnék, ha nem tűnnének érzéketlen, önző tuskónak. A másik ok, hogy ki tudja, nem-e dobja őt a nehezen megszerzett lány, mert a túl gyors akciója miatt egy szexista állatnak gondolja. Sok srác retteg tőle, hogy egyetlen rossz megmozdulás miatt összedőlhet minden, mint a kártyavár. És míg egy lány könnyedén találhat magának másik párt, addig rá újabb keserves küzdelem vár, míg újra sikerül barátnőt találnia.

Szóval lányok! A követelőzés helyett miért nem jártok utána a dolgoknak?


2011. ápr. 7. 22:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, de Férfiként nem értek Veled egyet.

Magam is a szerény kategóriába tartozom, nem egy hangosan ordibáló és magamutogató majom vagyok, rosszfiúnak sem lennék nevezhetö, inkább olyan alamuszi nyuszi vagyok.

Volt már pár barátnöm és egyiküket sem azzal nyügöztem le, hogy egy top 10-es pasi vagyok, hanem valamelyest a külsömmel és nagyrészt a személyiségemmel.

Mindegyiküknekkkkkk tetszett, hogy nem csak magamra gondolok a szexben és nem félek kimutatni, hogy Én irányítok, a leteperéssel sem volt soha gond.

Sokat beszélgettem velük és azok a Férfiak nem voltak képesek valami maradandó élményt átadni, akik magukat imádták és a saját izmaik feszülését nézték aktus közben.

Egyrészt kiábrándító volt ezeknek a Nöknek, másrészt ebböl adódóan a jópofák csak magukra koncentráltak, a Nö meg érje be azzal amit kap...


Ez tipikus ugatós kutya effekt.

Különben meg a Nök azért szidnak és vesznek egy kalap alá minekt, mert páran a jótanácsok és a józaneszük ellenére összejöttek egy gyökérrel, aki esetleg a legjobb barátnöjükkel kefélt. Na ezért vagyunk szemetek mindannyian, ja meg sz@rok is.

2011. ápr. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%

Ismét egy kérdés, ami tele van általánosítással. :)


Egy egészséges önbizalmú nő nem fogja azt mondani, hogy nem, ha biztos benne, hogy a fiú őt szereti és őt kívánja, és csakis őt. A probléma pontosan az, hogy a férfiak többsége amint megszerez egy nőt, továbbáll, mert ott az a fene nagy és leküzdhetetlen vadászösztön.


Szóval ennek fényében gondold újra a kérdésedet szerintem.

2011. ápr. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Azt azért nehezen tudnám elképzelni egy srácról, hogy csak úgy odébbáll, amikor hetekig, vagy hónapokig küzdött egy lányért.

Ti abból indultok ki, hogy minden fiúnak könnyen megy az ismerkedés, pedig ez nem így van.

2011. ápr. 7. 23:09
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Nézd, van olyan, hogy egy férfi teper egy nő után, mert meg akarja szerezni - skalpolni. Közben más nőt dug. Amikor megdöntötte, továbbáll. Senkire sincsen ráírva a jelleme. Te is óvatos lennél, ha ilyen veszélyek leselkednének rád.
2011. ápr. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A szenvedélynek semmi köze a leteperéshez. Már nem is azért, d én már találkoztam olyan fiúval, aki eléggé határozottan megszerezte amit akart, de közben mindvégig azt éreztem, hogy mennyire tisztel és nőként kezel. Ezt úgy gondolom, hogy szerintem nagyon tolakodó módon és visszautasítást meg sem kockáztatva nem elkérte, hanem megszerezte a telefonszámomat, de nem kezdett el hívogatni, hanem miután találkoztunk egy sms-t kaptam tőle, hogy szeretné tudni, hogy épségben hazaértem-e és jó éjszakát kíván pl. Továbbá kaptam virágot..stb. De nem kérdezett, hogy akarok-e vele találkozni, egyszerűen kinézte facebookon, hogy hol leszek ott, és odajött. A szenvedély pedig már később jön, az már egy másik szint. Amikor oda jutsz egy lánnyal, akkor már nemigazán kell visszafognod magad, vagy ha nálad az, hogy a lányra is odafigyelsz azt jelenti, hogy neked teljesen el kell fojtanod a vágyaidat, akkor ott komoly gondok vannak. Mint mindenben, itt is meg kell találni az egyensúlyt, nem kell félni a kezdeményezéstől, hiszen nincs mit veszítened: ha tetszel egy lánynak, akkor csak örülni fog, ha meg nem, akkor hidd el, hogy nem a taktikán fog múlni, ígyis úgyis visszautasít majd, és akkor már jobb előbb túlesni rajta. Persze az ne minegy, hogy hogyan kezdeményezel, de a határozottság és ugyanakkor az, hogy érezze az a lány/nő, hogy tiszteled az elengedhetetlen (és ha ez megvan, akkor olyan nagyot nem is hibázhatsz). Egyszerűen mi nők egy dolgot szeretnénk: hogy nőként bánjanak velünk, és amikor egy pasival vagyok akkor igenis kezeljen úgy, mintha én lennék az egyetlen nő a világon. Szóval ezt hiányoljuk, te meg ezen gondolkodj el, hogy hány lánnyal bántál haveri szinten, hánynak nem nyitottad ki az ajtót, hányat nem kísértél haza vagy nem hívtál neki taxit, naponta hánynak bókolsz vajon, hogy ma sokkal csinosabb, meg különben is ebben a ruhában szexi. Na?
2011. ápr. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez a negyedik egy hasznos válasz volt. Kivéve a végét, mert az eléggé provokáló volt. Nem is ismersz engem, mégis számonkérsz. Jó nevelést kaptam, szóval nem kéne.
2011. ápr. 7. 23:20
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem téged bántalak, csak tényleg nagyon kevés udvarias férfit ismerek. Tudod, akinek nem inge...
2011. ápr. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Oké, rendben van. :)

Viszont szeretném elmondani neked, hogy azért ez utóbbi a ti saratok is. Arra értem, hogy sok lány szemében a kedvesség, udvariasság nem erény, hanem a gyengeség jele. Sokan gondolják a lányok közül, hogy aki kedves, az valamilyen hiányosságát akarja ezzel palástolni.

2011. ápr. 7. 23:36
 9/12 anonim ***** válasza:

"És míg egy lány könnyedén találhat magának másik párt, addig rá újabb keserves küzdelem vár, míg újra sikerül barátnőt találnia. "


ezen azert gondolkodj el. Miutan egy parhoz egy ferfi es egy no kell, atlagban pontosan ugyanolyan konnyen talalnak part.

Magam se vagyok a taplaleklanc tetejen (enyhen szolva) de azert ez igy ebben a formaban nem igaz; mas kerdes hogy a nok sokkal jobban valogatnak, es ugyanaz a par "alfahim" vadassza le az osszeset, mert mig a ferfi szamara egy atlagos no vonzo, addig a no szamara egy atlagos ferfi nem eleg.

2011. ápr. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

mas kerdes hogy a nok sokkal jobban valogatnak, es ugyanaz a par "alfahim" vadassza le az osszeset, mert mig a ferfi szamara egy atlagos no vonzo, addig a no szamara egy atlagos ferfi nem eleg.


Saját magadat cáfoltad meg.

2011. ápr. 8. 10:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!