Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy pasi, aki sokkal idősebb nálam. Szerelmes vagyok belé. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátnőm azt mondja,hogy szerinte bejövök neki,mert sokszor "bámul" engem és rám mosolyog... És szerintem is,mert sokszor össze nézünk és akkor furcsa bizsergést érzek.De félek a csalódástól,mert már sokat csalódtam (elmondani nem akarom neki) de az a ciki,hogy Házas :( és Gyerekei vannak... És én nem akarom tönkre tenni a felesége és a gyermekei életét :( Ezért,ha nehéz is,de el akarom felejteni...Ha nem lenne családos persze nem haboznák,de így lelkiismeret furdalásom lenne/van. Még,ha rám mosolyog vagy csak "véletlenül" összeér a kezünk,akkor is érzem,hogy nem helyes...De,ha házas,akkor miért teszi ezt? Nehezen tudnám feledni,hisz mindennap látom a hétvégék kivételével...De halálosan szeretem,mit tegyek? :((
2012. febr. 25. 18:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Felejtsd el, ha házas. Szerintem erre nem kellene kérdést kiírni mert magadtól is rájöhetsz.
2012. febr. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2012. febr. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én 20 ő 40.. :(
2012. febr. 25. 18:53
 4/7 anonim ***** válasza:
felejtős ha házas. gondolj arra, hogy a vonzalom egy idő után elmúlik, ott viszont kapásból 3 ember életét teheted tönkre!
2012. febr. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha esetlegesen össze is jönnétek, jönne egy másik lány\nő, és ott hagyna Téged is. Legalábbis meg van rá az esély.

De amúgy meg... Már csak a gyerekek miatt sem keresném a kontaktust a pasival.

Keress más, nőtlen férfit:)

2012. febr. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
29%

szerintem viszont egyszer élsz. csak magaddal törődj.

amúgy sem szereti a feleségét, ha másokkal flörtölget. tök mindegy hogy azért válik el mert kihültek, vagy azért mert megszeretett mást.


nameg úgyis a pasin múlik hogy kit választ, senki nem tiltja meg neki h a családja mellett döntsön, de ha nem melletük dönt az az ő hibája lesz, és nem a tiéd. te csak létezel, ha ez neki elég ahhoz h félreflörtöljön akkor minek tartóztatnád meg magad, ha nem veled, majd mással öszejön....akkor meg már legyél te, főleg ha tényleg szereted és nem birod elfelejteni.

2012. febr. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy házas, gyerekes családapát nem illik elcsábítani, különben is apád lehetne. Apakomplexusod van, ez a te bajod.
2012. márc. 4. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!