Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 32 éves punk férfi közeledhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

32 éves punk férfi közeledhet komoly szándékkal?

Figyelt kérdés
Nem ciki ,hogy 32 évesen még mindig punk,ami nem lenne gond de így is él.Se munka,se lakás.De hetek óta ostromol.Szerintetek?24/l
2012. febr. 25. 20:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Munka és lakás nélkül 32 évesen..ja és család nélkül...hát Te tudod :D ehhez nem kell megjegyzést fűzni...
2012. febr. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem nem kéne vele foglalkozz és ezt hall komolyan mondom!!!!
2012. febr. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne!!Aki 32 évesen így él az nem fog változni,csak eltartatja magát.Semmi jövőd nincs mellette!!
2012. febr. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Tapasztalatotok van esetleg?
2012. febr. 25. 20:27
 5/9 anonim ***** válasza:
hu punk lenni nagyon mogorva néha leis hányni úttest ...
2012. febr. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én 37 éves három gyerekes anyuka vagyok.Tudom,hogy majd mit nem szeretnék a gyerekeimnek.Többek közt ezt!Ne érts félre,nem egy hozomány vadász vagyok, de ebben a világban munkanélkülinek lenni,...ezek szerint semmi élet cél.Ez nem jövő.Gondolkozz egy kicsit előre.Tegyük fel szülsz neki egy gyereket.És?Ő majd otthon marad te meg dolgozol három műszakba,hogy megéljetek,és a gyereknek ne kelljen nélkülözni?És ez csak egy példa sok közül.Én ismeretenül azt ajánlom neeeee!!!
2012. febr. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Persze. Attól még, hogy nincs munkája és lakása, ugyanúgy szerethet. Az más kérdés, hogy neked ez megfelel-e így, vagy nem.
2012. febr. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Na nézzük csak punk, ez nem probléma attól még lehet normális. A munka és a lakás hiánya viszont egyértelműen bizonyítja, hogy a srác nem több egy éretlen lúzernél, aki képtelen felnőni.
2012. febr. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem ezt neked kéne tudni. ha úgy érzed hogy ciki,inkább hagyd. :)
2012. márc. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!