Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Nektek milyen az ideális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek milyen az ideális csaj jelölt?

Figyelt kérdés

Haj: hosszú, rövid, barna, szőke, vörös, egyéb extrém színek

Szem: barna, kék, fekete, zöld

Testalkat: nagyon vékony, normális, kicsit husisabb (de arányos és sexy) kövér

Belső értekek: vicces, nagy beszélőkéjű, szerény, vad


Ezeket csak példának szántam. Még hozzáírhattok vagy ilyesmi :) ja és kort írjatok! 18/L



2012. febr. 25. 22:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Többen mondták a szőkét.. (trollface)
2012. febr. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Haj: tetszik a szőke, szőkésbarna, de nincs megkötésem, bármilyen jöhet

Szem: tetszik, ha kék vagy zöld, de itt is lehet barna

Testalkat: normális, az se baj, ha egy kis felesleg van rajta. Sokkal jobb, mint aki 40 kiló, és még fogyni akar.

A lényeg nekem az, hogy az egész együtt tetsszen, különféle típusú lányok is bejönnek. És, ha külsőre nem is jön be annyira elsőre, de kiderül, hogy aranyos jófej csaj akkor még ezzel együtt is bejöhet.

Belső: kedves, vicces, de komoly és megértő is tud lenni, nem beképzelt, nem csak a külső számít neki, és van közös bennünk.

2012. febr. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Ja, és a hosszú haj tetszik, vagy lehet még félhosszú is, a nagyon rövid nem tetszik. :)


26 F

2012. febr. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Hosszú-középhosszú haj barna, szőke, fekete

Szeme mind1.

normális, kicsit husisabb(de ne nagyon)

Belső értékei minél több annál jobb.

15/F

2012. febr. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Legalább váll alá érő fekete/szőke/barna haj, barna/kék/zöld szem, legyen törékeny alkat de ne anorex, ne legyen az a társaság közepe-folyton pörgős csaj és szoruljon belé némi értelem szóval ne ez a "dupla w-vel író hülyeh p*csah wok aki tükörben csücsörít" és társai, ne cigizzen és ne legyen mocskos szájú és szeresse a Manchester United-et:D

Az utolsó persze nem követelmény de a tökéletességhez hozzájárul:D:)


19f

2012. febr. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy rövid hajú lányok senkinek nem jönnek be. Rövid haj nem egyenlő a fiús hajjal. Én kifejezetten utálom a hosszú hajat magamon. Már majdnem 10 éve rövid hajam van (értsd, az állig érő már hosszú...hátul olyan rövid, hogy zselézhető..)..próbáltam megnöveszteni, mert tényleg szép máson de engem borzasztóan idegesít. Mondjuk ami azt illeti, nekem tetszik a hajam. Állítólag jobban is áll, mint a hosszú. Nem akartam senkit bántani ezzel, csak annyira kiábrándító, hogy óóó nekem hosszú szőke hajú nő kell....na és mi van ha rövid a haja? Szóba sem állsz vele?...sztereotípia...:)
2012. febr. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ja, 23/L.
2012. febr. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!